گروه: اخبار استان خبر: 100097 / تاریخ انتشار : 1396/5/2 ساعت : 13:35

جلسه مسئولان برای راه اندازی کمپین نه به ریختن زباله در معابر عمومی یاسوج

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: چشم انداز کمپین نه به ریختن زباله در معابر این شهر گردشگری فرهنگ سازی و مشارکت شهروندی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ پژمان نیک اقبالی روز دوشنبه در نشست هماهنگی کار گروه  کمپین نه به ریختن زباله در استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: همه توان و قدرت دستگاه های اجرایی و خدماتی در جهت فرهنگ سازی این مهم به کار گرفته می شوند.

وی اظهار داشت: صدا و سیما از طریق شبکه استانی، شهرداری یاسوج از طریق بیلبرد های شهری و حمل و نقل راهداری با استفاده از بیلبرد های جاده ای بکوشند مسیر فرهنگ سازی نه به ریختن زباله در یاسوج همواره شود.

وی افزود: در این مقوله باید از ظرفیت NGO ها در جهت مشارکت شهروندی و فرهنگ سازی شهری بهره گرفته شود.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسیر های ورودی به شهر یاسوج، بستر آبشار، هسته مرکزی شهر و کمربندی یاسوج مملو از نخاله و زباله های مختلف شهری است که تصویر ناخوشایندی را ایجاد کرده است.

وی اظهار کرد: در اجرای این کمپین باید همه دستگاه های اجرایی و خدماتی همت بگمارند و این صحنه های ناخوشایند را که زیبنده شهر گردشگری یاسوج نیست حذف کنند.

نیک اقبالی گفت: برای اجرای این کمپین پیشنهاد شده تا پاکسازی شش مسیر آلوده از زباله های شهری و خاک و نخاله در اولویت نخست قرار گیرد.

وی افزود: پلیس راه یاسوج به شیرازو یاسوج به اصفهان، حاشیه رودخانه بشار، پارک جنگلی، هسته مرکزی و آبشار از جمله این مسیر ها می باشد.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در خصوص مشارکت شهروندان فهیم، اصناف و بازاریان نشست های ویژه و آموزش هایی ارایه خواهد شد.‌

وی تاکید کرد: پیشنهاد شده شهروندان مناطق شهری یاسوج در صورت مشارکت از امتیازات ویژه ای برخوردار شوند.
 
انتهای پیام/200
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.