گروه: اخبار استان خبر: 100478 / تاریخ انتشار : 1396/5/11 ساعت : 16:04

انتخاب شهردار و نگرانی مردم شهر چرام/ شهردار فعلی می ماند؟

دوره جدید شورای شهر نزدیک وپیان کار شورای قبل هم فرارسیده است و مهمترین وظیفه این شورا انتخاب شهردار است به گونه ای که این روزها حرف ها و گفتگوهای مبنی بر انتخاب شهردار چرام در میان مردم شنیده می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی چرام، دوره جدید شورای شهر نزدیک وپیان کار شورای قبل هم فرارسیده است و مهمترین وظیفه این شورا انتخاب شهردار است به گونه ای که این روزها حرف ها و گفتگوهای مبنی بر انتخاب شهردار چرام در میان مردم شنیده می شود.

 

 همه افراد در وسط شهر و کوچه ها  و در دید و بازدیدها و یا در نشست های خانوادگی به مواردی همچون عملکرد شورای سابق و انتخاب شهردار و برنامه های شورای جدید می‌پردازند.

 

اگر شما هم به میان گفتگوهای این افراد وارد شوید خواهید دید که همه آنها ویژگی های یک شهردار را پاکدستی و تخصص و همچنین نظارت و همکاری با شورا  می دانند و بر این باورند که حل مسائل اصلی شهر چرام و رفع شبهات شورای شهر و شهرداری بهترین عامل برای برنامه ریزی یک شورای شهر و شهرداری می باشد.

 

 اما در شهر چرام گزینه های زیادی برای سکانداری شهرداری چرام مطرح و گمانه‌زنی‌های زیادی درباره اشخاص مختلف برای شهردار شدن این شهر زده می شود.

 

 شهردار فعلی نیز علاوه بر اینکه فعالیت‌های بسیار مناسبی در حوزه فرهنگ و عمران شهری داشت,مخالفان نیز در شورای شهر سابق و میان مردم و همچنین شورای جدید دارد .

 

درمیان مردم هم شایعاتی همچون عدم پاکدستی بعضی از مسئولان شورای شهرسابق و شهرداری در حوزه های مختلف به گوش می‌رسد که انتظار شفاف‌سازی از سوی مسئولان مربوطه را داشتند که تاکنون صورت نگرفته است .

 

اما مردم علاوه بر اینکه نارضایتی هایی از شورای شهر سابق داشتند منتظرند تا از سوی شورای شهر جدید با انتخاب شهرداری مناسب با ویژگی هایی مطابق نظر عامه و متخصص و همچنین  دارای عملکردی مناسب از سوی شورای شهر جدید مبنی بر حل مشکلات ضروری دغدغه  های مردم را پاسخ دهند.

 

انتهای پیام/ک

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.