گروه: اخبار استان خبر: 104074 / تاریخ انتشار : 1396/9/5 ساعت : 18:31

غرق شدن 2کودک 3 و 4ساله در منطقه سیلاب کلور

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق شدن دو کودک 3ساله و 4ونیم ساله در منطقه سیلاب کلوار (لوداب) خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،  جلال پورانفرد با بیان اینکه این غرق شدگی امروز(یکشنبه) 5 آذر96 ساعت13و14دقیقه به وقوع پیوست، گفت: متاسفانه این غرق شدگی یک کودک را به کام مرگ و دیگری را روانه بیمارستان کرد.

وی افزود: در پی اعلام این خبر، فورا یک دستگاه آمبولانس از منطقه مارگون به محل اعزام شد.

رئیس اورژانس 115 مرکز استان بیان کرد: کودک غرق شده که توسط ماشین شخصی به درمانگاه(بونه پهن) انتقال داده شده بود، توسط آمبولانس 115 به سمت مرکز درمانی اعزام و در طول مسیر با توجه به وضعیت وخیم مصدوم در ساعت 13و50دقیقه درخواست بالگرد هوایی شد.

وی اظهار کرد: کودک غرق شده ای که توسط بالگرد انتقال داده شد، سطح هوشیاری پایینی داشته و در مسیر دچار تشنج شدکه توسط تکنسین بالگرد اقدامات درمانی لازم، مانیتورینگ و اکسیژن درمانی انجام و بیمار، به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافت.

پوران فرد تصریح کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی از دو کودک غرق شده، یک کودک 3ساله  فوت کرد، که از محل حادثه به مراکز درمانی انتقال داده نشد و گزارشی هم دراین زمینه به اورژانس115 اعلام نگردید.

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.