گروه: اخبار استان خبر: 105152 / تاریخ انتشار : 1396/10/15 ساعت : 21:37

پاسخی به یادداشت حمیده هدایت خواه/از بس در فکر غوطه ور شدید، که دیگر نه فکر کردید و نه عمل!

اما زمان آن رسیده است که از حرف درآمده، به عمل برسیم. چرا خصوصیت صفر و صد بودن خودتان را به مهندسین نسبت دادید این خصیصه بارز شما اهل تئوری است که چه مخالف و چه موافق تا کنون عمل خیری از محضرتان ندیده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به نقل از ایل بانو ، طاهره السادات موسوی نسبت به مصاحبه فرزند نماینده دور هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ( اینجا کلیک کنید) واکنش نشان داد و در یادداشتی نوشت:

آن زمان که خودمان را محدود به قفس فکر بدون علم کردیم ،گرفتار بلای خانمان سوز غرق شدن در مرداب غفلت شدیم.این گونه شد که زنان این استان را بین دو جریان فکری کاملا مقابل هم از بانوان به اصطلاح صاحب فکر که از قرار معلوم و به ادعای خودتان داعیه دار سابقه ،تجربه و تخصص رشته های علوم انسانی هستند، بلا تکلیف ماندند؛بدون جایگاه.

از بس در فکر غوطه ور شدید، نه فکر کردید و نه عمل چه برسد به عمل منتج به نتیجه. شاید وقت آن رسیده باشد که کار را به کاردان بسپاریم. کسی که با شجاعت پس از طی مرحله فکر ،بر مبنای حساب و کتابی دقیق و روشن و ترسیم سیمای روشنی از تکالیف و با طرح و هدفمند به مرحله عمل رسید و بلکه سوابقش نشان داد که از پس عمل نیز برآمد.

شما زنان صاحب فکر بدون عمل ،آنقدر ما را محدود کردید که فکر زده شدیم و شد آنچه نباید می شد. دیگر حتی دوست نداریم باور داشته باشیم ما زنان مهندسان بنیان خانواده مان هستیم. یعنی مطابق با تئوری شما به این توهین بسنده کنیم که در خانه مان هم فقط حرف بزنیم . آن هم یک حرف بی حساب و کتاب و به همسر و فرزندانمان بگوئیم ما فقط در این حد وظیفه داریم .

حالا شما اگر دوست دارید به حرف ما توجه کنید، اگر هم دوست ندارید بروید هر کاری می خواهید انجام دهید.اگر شان ما زنان همین است ،حرف های تکراری شما که حاصلش روزگار امروز ماست قبول.

اما زمان آن رسیده است که از حرف درآمده، به عمل برسیم. چرا خصوصیت صفر و صد بودن خودتان را به مهندسین نسبت دادید این خصیصه بارز شما اهل تئوری است که چه مخالف و چه موافق تا کنون عمل خیری از محضرتان ندیده اند.

مهندسین را نه صفر محکوم به سکوت کرده و نه صد راضی‌ شان کرده. همیشه حتی اگر راهی وجود نداشته است با منطق و با اصول راهی ساخته اند چرا که اهل عملند و چه استاندار فرزانه و هوشمندی داریم که نجات کشتی به گل نشسته امور بانوان این استان را که تقابل نظری شما اهل سخن آن را به حاشیه کشاند ،به دست یک زن توانمند صاحب فکر اهل علم و عمل سپرده است.لطفا یکبار هم شده مطابق با رسالت اجتماعی تان ،صادقانه و بدور از حرص و طمع پست و منصب و بدور از غرض ورزی کمی تامل کنید.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
مخاطب
1396/10/16 - 13:27
ما که نفهمیدیم چی گفتی! با خودت چند چندی آخه طاهره خانوم؟ شما میگی علوم انسانی ها صفر و صدی ان در حالیکه این فنی ها هستن که صفر و صدی ان چون مبنای علمشون کمیت و عدده! جالبه که این رو هم نمی دونین
rateup 4
 ratedown 0
برادر دینی
1396/10/19 - 09:54
خواهر گرامی چرا زود از کوره در رفتید از دید روانشناختی احساس می شود دلتان جایی پر بود والله اعلم اما نقد سازنده تلنگری است در راستای رشد انسانها چه بسا خانم صفایی گرامی خود نکاتی از این نقد گرفته باشند که راهگشای راه شان باشد بگذارید بدون توهین و تهمت و منتسب کردن افراد به سایرین و جریانهای سیاسی و با بررسی شخصیت خودشان، راه اصلاح درست پیش برود به عنوان یک برادر دینی به شما توصیه میکنم از تهمت هایی که زدید استغفار نمایید و کمی مثبت تر به قضیه بنگرید باشد همه ما مورد رحمت خدا قرار گیریم ان شاء الله
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.