گروه: اخبار استان خبر: 106495 / تاریخ انتشار : 1396/12/20 ساعت : 16:39
معاون جانشین هماهنگ کننده ناجا عنوان کرد:

امنیت و آرامش ایران مایه تعجب خارجی هاست / نیروی انتظامی در برقرای نظم و امنیت در کشور استوار است

معاون جانشین هماهنگ کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: کسانی که از کشور های خارجی به ایران وارد می شود از وجود نظم و امنیت در کشور با وجود شرایط متلاطم حاکم در منطقه ابراز تعجب می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چهارفصل؛ 

سردار محسن فتحی زاده امروز در یادواره 87 شهید نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار کرد: هیات های خارجی که به کشور سفر می کنند با دیدن ظرفیت های مختلف و برقراری نظم و امنیت اظهار شگفتی می کنند و این امر ناشی از تلاش های شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی است.

 وی بیان کرد: با وجود تنوع فرهنگ ها و اقوام و همه کاستی ها و موضوعات مختلف شامل تحریم های اقتصادی و کارشکنی در عرصه بین المللی علیه ایران، امنیت مثال زدنی در کشور حاکم است.

فتحی زاده ابراز داشت: تمامی نیروهای مسلح در راستای برقراری امنیت در کشور سربلند هستند و نیروی انتظامی نیز برای تامین آرامش و آسایش در جامعه برعهد و پیمان خود با مردم استوار و پابرجاست .

وی با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا و مقام والای شهیدان دوران هشت سال دفاع مقدس ، شهدای نیروی انتظامی و مدافعان حرم گفت: اگر در محفل شهدا گرد هم می آییم به خاطر نیاز ما به شهداست.

معاون جانشین هماهنگ کننده ناجا اظهار کرد:  شهیدان و خانواده های شهدا که این عزیزان را تربیت کردند بر گردن همه ما و همه ملت ایران حق دارند و اگر یاد شهدا را زنده نگه می داریم برای مدد جستن از آنهاست.

وی گفت: شهیدان عرصه نظم و  امنیت و دفاع از حرم، دین خود را در زمان  به ما ادا کردند و نه تنها در آن لحظه ای که ایثار و فداکاری انها شکل می گرفت بلکه آنها با دست خالی در مقابل رژیم بعثی و حامیان آنها اجازه ندادند که ذره ای از خاک این کشور در تصرف دشمن باقی بماند.

فتحی زاده افزود: شهدا در دفاع از امنیت کشور به وظیفه خود عمل کردند و امروز به برکت زحمات و خون شهداست که در عرصه بین المللی سر خود را بالا نگه می داریم  و افتخار می کنیم.

وی عنوان کرد: اگر دشمنان نظام و انقلاب امروز جرات تعرض به ایران اسلامی را ندارند به خاطر این است که شهدا و رزمندگان در دوران های گذشته درس بزرگی به انها داده اند.

معاون جانشین هماهنگ کننده ناجا گفت: اگر در مقابل دشمنان مستحکم ایستاده ایم به برکت فداکاری شهدا و رزمندگان است.

وی ابراز داشت: برکت و ایثار شهدا همچنان برای نظام و انقلاب جاری است و باید یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم  و  از روح بلند انهامدد بجوییم تا بتوانیم راه انها را ادامه دهیم.

فتحی زاده افزود:  انتظاری که خانواده های شهدا از ما دارند این است که یاد انها را فراموش نکنیم و علمی که شهدا برافراشتند همچنان دراهتزاز باشد .

وی گفت: نیروی انتظامی تاکنون 13 هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده و هر ساله نیز ده ها نفر در راه دفاع از امنیت کشور به شهادت می رسند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.