گروه: اخبار استان خبر: 107237 / تاریخ انتشار : 1397/1/30 ساعت : 21:19
مهمترین مطالبه مردم بخش موگرمون:

24 روستای بخش موگرمون و700خانوارعشایری لنده چشم انتظار ایجاد پایگاه اورژانس115

بخشدار موگرمون گفت: ایجاد یک پایگاه اورژانس جاده ای 115 برای بیش از 24 روستا و 700خانوارعشایری در بخش موگرمون از مهمترین مطالبات مردم است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، موسی محتشم بخشدار موگرمون در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به اهمیت مسئله بهداشت و درمان در جامعه گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین نیاز های مردم به خصوص مناطق محروم ایجاد مراکز خدمات رسانی به مردم است.

وی افزود: بخش موگرمون با داشتن جاذبه های گردشگری کوه سیاه، کوه سفید، دلی مهرجان، دلی خیارکار و منطقه گردشگری موگرمون سالانه پذیرای حجم زیادی از گردشگران و میهمانان نوروزی است که به دلیل کوهستانی بودن و حادثه خیز بودن محورهای روستایی و این مناطق گردشگری ایجاد یک پایگاه اورژانس جاده ای 115از مهمترین ضروریات برای این بخش است.

بخشدار موگرمون تصریح کرد: بیش از 24 روستا و 700خانوارعشایری از اردیبهشت ماه تا مهرماه در مسیر های روستایی و مناطق عشایری تردد دارند که ایجاد یک پایگاه اورژانس جاده ای با توجه به عدم وجود هیچ گونه مرکز سلامت جامعه شهری و یا روستایی در این بخش اهمیت ایجاد این پایگاه را چندین برابر میکند.

وی تاکیدکرد: در سنوات گذشته متاسفانه حوادث رانندگی در جاده های روستایی این بخش زیاد صورت گرفت که اگر چنین اورژانس جاده ای در مسیر این روستاها ایجاد می شد بدون شک شاهد تلفات کمتری در تصادفات می بودیم.

محتشم اظهارکرد: نیاز مردم به خدمات اورژانس 115باتوجه به خدمات رایگان این اورژانس برای مردم محروم موگرمون از مهمترین  مطالبات مردم است.

انتهای پیام

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.