گروه: اخبار استان خبر: 108002 / تاریخ انتشار : 1397/3/5 ساعت : 23:14

دهدشت، شهری پر از چاله چوله که امان از مردم گرفته است!/محله ۶۰ دستگاه نیازمند توجه بیشتر مسئولین شهری

برطرف کردن چاله چوله های شهر دهدشت و استفاده از روش آسفالت اصولی، دو مهم برای جلوه مناسب تر شهر است که در حوزه های مختلف باعث تردد بیشتر ماشین های سواری عبوری به هر شهری می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروزه یکی از محور های مهم توسعه در هر استانی توجه به بحث زیرساختهای شهری است.

 

زیرساختهایی که باعث توسعه امور مهمی نظیر‌گردشگری در استان می شود. در این بین این نکته مهم است که بسیاری از مسافران استان بجای اینکه از مرکز شهرهای استان برای رسیدن به شهر دیگری استفاده کنند سعی می کنند که معمولا راه کمربندی شهر را برگزینند. شاید یکی از مهمترین دلایل این حرکت وضعیت نامناسب آسفالت شهری و بهسازی آن است.

 

برطرف کردن چاله چوله های شهر و استفاده از روش آسفالت اصولی، دو مهم برای جلوه مناسب تر شهر است که در حوزه های مختلف باعث تردد بیشتر ماشین های سواری عبوری به هر شهری می شود.

 

در این بین شهر دهدشت از این قاعده مستثنی نیست و شاید گذری کوتاه در محله های مختلف شهر ما را به این نتیجه برساند که چاله چوله ها و گاها نداشتن آسفالت در برخی محله ها جان مردم را گرفته است!

 

یکی از شهروندخبرنگاران ما از شهر دهدشت برای ما آورده است: ما در محله ۶۰ دستگاه، کوچه دلنسب سکونت داریم، تا کنون ده شهردار عوض شده است و قول آسفالت این کوچه را داده ان اما عملی نشده است، در زمستان اگر سری به این کوچه بزنید وضعیت نامناسبی را شاهد خواهید بود.

 

 

اگرچه شهردار جوان دهدشت تا کنون تلاشهای زیادی جهت رفع این چنین مشکلاتی داشته است و شورای شهر دهدشت هماهنگی مناسبی با آن دارد اما بهرحال رفع چنین معضلاتی نیازمند همت شبانه روزی است.

 

پایگاه خبری صبح زاگرس آماده درج جوابیه و اقدامات عملی شهرداری شهر دهدشت در جهت رفع این چنین مشکلاتی خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.