گروه: اخبار استان خبر: 108645 / تاریخ انتشار : 1397/4/3 ساعت : 09:39
مدیرکل ورزش و جوانان استان:

به دنبال اعتبار برای ایجاد فضای نگهبانی و نگهداری چمن هستیم/اتفاقات خاص سال گذشته دیگر تکرار نمی شود

علوی در واکنش به سوالی درباره شرایط بد ورزشگاه در اوایل سال96 که جولانگاه افراد معتاد شده بود، گفت:از شما می خواهم که اکنون به آن جا بروید و شرایط را ببینید که آیا آن اتفاقات خاص حالا هم می افتد یا خیر.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس درباره مشکلات ورزشگاه 15هزار نفری یاسوج گفت: اواخر سال 95 که بنده به استان آمدم، این ورزشگاه شرایط مناسبی نداشت و حتی یک در نداشت ، چمن آن آسیب دیده بود و خاک مطلوبی نداشت، به هر حال هزینه های بسیاری متحمل شدیم.

 

محمدتقی علوی بیان کرد: اختلافی بین ما و شرکت توسعه و تجهیز وجود داشت، در زمان مدیرعامل سابق این شرکت قول هایی داده شد که عملی نشدند اما مدیرعامل جدید شرکت قرار است این مشکلات را بررسی کند.

 

وی افزود: معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در جریان تمامی مشکلات این مجموعه قرار گرفته است و شرکت توسعه و تجهیز نیز قول داده است تا پایان تابستان اقدامات لازم را بابت برطرف کردن مشکلاتی که حتی بر اثر زلزله در رختکن های ورزشگاه به وجود آمده است و سقف کاذب ها نیز خراب شده است، انجام دهد.

 

علوی ادامه داد: این اقدامات را انجام داده ایم که ورزشکاران به صورت نیمه مطلوب بتوانند استفاده کنند که البته در توان مالی اداره و رزش و جوانان استان نیست  به هر حال اعتبارات ملی می خواهد لذا دنبال این هستیم از سایر ظرفیت های اعتباری استفاده کنیم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: در حال حاضر این مجموعه شرایط بدی ندارد،ورزشکاران رشته پرتاب نیزه، دو و میدانی، سه گانه و حتی عموم نیز از آن استفاده می کنند، علاوه بر این ها مدارس فوتبال نیز از آن استفاده می کنند.

 

وی در واکنش به سوالی درباره شرایط بد ورزشگاه در اوایل سال96 که جولانگاه افراد معتاد شده بود، گفت:از شما می خواهم که اکنون به آن جا بروید و شرایط را ببینید که آیا آن اتفاقات خاص حالا هم می افتد یا خیر.

 

علوی بیان کرد:خودم را مقروض کردم که بتوانیم درهایی را نصب کنیم که حتی از ورود حیوانات هم جلوگیری کنیم که گاهی چمن ورزشگاه را خراب می کردند، فضای دو طرف درب ورزشگاه نیز آزاد بود که ان را هم درست کردیم تا بتوانیم امنیت مجموعه را افزایش دهیم، البته این ها کافی نیست، دنبال کسب اعتبار استانی هم هستیم که بتوانیم فضای نگهبانی و نگهداری چمن را نیز داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.