گروه: اخبار استان خبر: 109052 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 ساعت : 08:00
نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی:

کارهای کوچک برای مردان بزرگ نیست و خجالت می کشم/محدود بودن بودجه دولت برای عدم انجام کار پذیرفته نیست

عدل هاشمی پور: کارهای کوچک برای مردان بزرگ کار نیست و از کارهای کوچک دوکیلومتر و سه کیلومتر خجالت می کشم چراکه این کارهای کوچک را باخمس و زکات وصرفه جویی در ادارات انجام میدهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چرام،عدل هاشمی پور نماینده شهرستان های چهارگانه در مجلس شورای اسلامی در میان مردم روستاهای سادات امام زاده علی(ع) گفت:بسیارخوشحالم در جمع مردم خوب سادات قراردارم اما باتوجه به بازدید بعمل آمده،مصوبات سال قبل جهادکشاورزی کارهایی انجام داده و این باعث سرافرازی و روسفیدی ما شده و از مدیرکل راه وشهرسازی می خواهم که این جاده را به پیمانکار واگذار کند تا مشکلات مردم حل شود.

 

وی افزود:این پروژه نیاز به پیگیری و نظارت مداوم دارد که از پیگیری ها و نظارت مسئول اداره راه وشهرسازی شهرستان چرام تشکر دارم و وی رابه خاطر پیگری مطالبات مردم  حوزه انتخابیه بسیاردوست می دارم.

 

نماینده شهرستان های چهارگانه اظهار کرد:کسانی که در اینجا زندگی می کنند،هرچه من صحبت کنم چون دومین مرحله شده وکارها انجام نشدند،دیگر اعتماد نمیکنند و می گویند حرف ها ومصوبات مثل گذشته بدون نتیجه است.

 

وی باتشکر از همراهان و مسئولین عنوان کرد:باتوجه به سفر یکسال گذشته فرماندار چرام، امور عشایر کهگیلویه، راه وشهرسازی، جهادکشاورزی با منابع محدود دولت، کارهایی را برای مردم انجام دادند اما اینکه منابع دولت محدود هست و کار را انجام ندهیم،نوجیه پذیرنیست.

 

عدل هاشمی پورگفت:چیزی که من را خوشحال می کند این است که بعد از سفر در حوزه انتخابیه خود کارها و پروژهای جدیدی ببینم .

 

 

وی ادامه داد:جهادکشاورزی بعداز یک سال مشغول فعالیت است وحضور مجموعه همراه دال برفعالیت ادارات است.

 

هاشمی پور گفت :کارهای کوچک برای مردان بزرگ کار نیست و از کارهای کوچک دوکیلومتر و سه کیلومتر خجالت می کشم چراکه این کارهای کوچک را باخمس و زکات وصرفه جویی در ادارات انجام میدهند.

 

عدل هاشمی پورعنوان کرد:فرماندار چرام را حمایت خواهم کرد و در شهرستان چرام فرماندار پاسخگوی مطالبات هست.

 

نماینده شهرستان های چهارگانه در ادامه گفت:کار زیربنایی تصفیه خانه آب شرب این شهر انجام و تجهیزات خریداری شده و در کمترین زمان تجهیزات نصب می شود.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی درمورد سالن ورزشی گفت:هیچ ریالی ازاعتبارات استانی درمورد سالن سرفاریاب هزینه نشده و هیچ اداره ای در احداث بغیر از شرکت نقشی نداشته و اداره ورزش و جوانان کار مناقصه را برگزارکرده است و نظارت و روند پیشرفت پروژه خوب است.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.