گروه: اخبار استان خبر: 110136 / تاریخ انتشار : 1397/6/1 ساعت : 10:51
امام جمعه چرام:

گفتمان برخورد با فساد نباید سیاسی باشد/با متخلفین دانه درشت برخورد کنید

خطیب جمعه چرام گفت:مبارزه با فساد افتخاری برای جمهوری اسلامی است و بعضی افراد با دنیا طلبی و میل به دنیا پرستی به دنبال تزلزل در اقتصاد کشور هستند که باید با آنها برخورد شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید نورالله افشار امام جمعه چرام در جمع خبرنگاران بیان کرد : با توجه به وضعیت اقتصادی مملکت و عده ای که قصد اخلال در مسائل اقتصادی کشور دارند نکاتی را باید در امر مبارزه با فساد گفته شود و مسئولین مربوطه به ویژه قوه قضائیه مورد عنایت قرار دهد.

 

حجت الاسلام افشاراظهارکرد:انقلاب اسلامی قیامی برای عبور از فساد پهلوی بود،مردم اگر انقلاب کردند و مسئولیت را به دست ما مسئولین دادند، برای این بود که فساد ریشه کن شود واگر قرار است بین بعضی از مسئولین آن خوی فساد وجود داشته باشد این موضوع با اهداف انقلاب منافات دارد.

 

امام جمعه چرام تصریح کرد : با ریشه فساد باید مبارزه شود، باید ببینیم ریشه فساد کجاست. همانگونه که در قرآن به پیامبران گفته شده باید ریشه را پیدا کنید و خداوند حضرت موسی را به سراغ فرعون فرستاد.

 

وی بیان کرد : بعضی مواقع مشاهده میشود، در جایی مغازه دار یا خرده فروش را مورد بازخواست قرار میدهند اما با ان کسی که احتکار میکند مورد بی دقتی قرار می گیرد و بر خورد نمیشود.

 

خطیب جمعه چرام افزود:مبارزه با فساد افتخاری برای جمهوری اسلامی است و بعضی افراد با دنیا طلبی و میل به دنیا پرستی به دنبال تزلزل در اقتصاد کشور هستند که باید با آنها برخورد شود.

 

وی افزود : گفتمان برخورد با فساد، نباید گفتمان سیاسی باشد هرکسی که فساد کرد باید با آن به شدت برخورد شود برادر و یا آشنای هر کسی هم که باشد.

 

حجت الاسلام افشار اظهار کرد:بعضی مواقع در گفتمان مبارزه با فساد مشاهده میشود وقتی که برخورد با فساد به صورت جدی شروع میشود مسائل سیاسی را به آن ربط میدهند واین باعث میشود ،کسی که فساد کرده از تیغ عدالت فرار کند.

 

امام جمعه چرام در پایان گفت: برخورد عادلانه با فساد باید در دستور کار قرار گیرد و به گفته رهبر معظم انقلاب اگر میخواهید خدمتی به نظام کرده باشید با فسادمبارزه کنید،و کسانی که فشار بر  مردم وارد میکنند قوه قضائیه با حکم قاطع با مفسدین برخورد  کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.