گروه: اخبار استان خبر: 111033 / تاریخ انتشار : 1397/7/1 ساعت : 12:38
با حضور مسوولان شهر سی سخت برگزار شد؛

نواختن زنگ مهر و مقاومت و بازگشایی مدارس سی سخت در اولین روز ماه مهر+تصاویر

همزمان با فرارسیدن ماه مهر، آئین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهرو و مقاومت با حضور مسوولان شهرستان دنا و شهر سی سخت و جمعی از اولیا دانش آموزان در مدرسه خترانه حضرت زینب(س) برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ صبح امروز با حضور مسوولان شهرستان دنا و جمعی از اولیاء و دانش آموزان دختر شهر سی سخت، زنگ مهر و مقاومت در مدرسه دخترانه حضرت زینب(س) این شهر نواخته شد.حجت الاسلام والمسلمین مصباح نژاد در آیین نواختم زنگ مهر و بازگشایی مدارس در اول مهرماه، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و تسلیت این محرم گفت: دانش آموزان آیندگان این مملکت اند و باید شرایط تحصیل را برای آنان تسهیل کنیم.
 وی افزود: با مشارکت و اتحاد خیلی از مشکلات می تواند حل شود و مشارکت اولیاء و مربیان می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
 خطیب جمعه شهر سی سخت گفت: دست همه معلمان را می فشارم و به بانوان درود می فرستم چرا که کار دشواری را انجام می دهند و به تربیت دانش آموزان همت می گمارند.
 وی افزود: معلمی شغل انباست و مسوولان باید به آموزش وپروش در برنامه های  مختلف کمک کنند.
سرپرست فرمانداری شهرستان دنا در این آیین گفت: خداوند را شاکریم که بار دیگر با آغاز ماه مهر شور و نشاط در مدارس به پا شده و این سنگرها توسط جویندگان علم پر شده است.نادیا صداقت افزود: باید همه مسوولان دست به دست هم دهیم که بتوان آموزش و پرورش پر باری داشته باشیم‌.وی عنوان کرد: دانش آموزان نیز باید با تلاش و کوشش قدردان زحمات مربیان و اولیا خود باشند.


در ادامه این آیین، از نمایشگاهی که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در مدرسه حضرت زینب(س) شهر سی سخت برگزار شده بود بازدید به عمل آمد.

 

 

تصاویر برگزاری آئین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر ومقاومت سی سخت در زیر آمده است: