گروه: اخبار استان خبر: 112475 / تاریخ انتشار : 1397/8/20 ساعت : 17:54
شهردار چرام در جمع خبرنگاران:

بیش از یک سوم بدهکاری12میلیاردی شهرداری چرام پرداخت شده است/برخی افراد صلاحیت خبرنگاری را ندارند/پای انتظارات و توقعات نامشروع درمیان است!

شهردار چرام در جمع خبرنگاران با بیان عملکرد یکساله خود بیان کرد:در بحث آسفالت بیش از ۲۵۰ هزار متر مربع ما کار کردیم که ارزش ریالی آن بیش از ۸میلیارد تومان است که کل کمکهای دولت و اعتبارات عمرانی در این موضوع کمتر از یک میلیارد بوده است و مابقی را با استفاده از ظرفیتها و امکانات شهرداری کار کرده ایم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چرام, شهردار چرام در جمع خبرنگاران با بیان عملکرد یک ساله خود بیان کرد: در بحث آسفالت بیش از ۲۵۰ هزار متر مربع ما کار کردیم که ارزش ریالی آن بیش از ۸میلیارد تومان است که کل کمکهای دولت و اعتبارات عمرانی در این موضوع کمتر از یک میلیارد بوده است و مابقی را با استفاده از ظرفیتها و امکانات شهرداری کار کرده ایم.

 

نوری افزود:در بحث جداول بیش از ۵ کیلومتر به صورت طولی کار کرده ایم که ارزش ریالی آن بیش از ۷۰۰ میلیون تومان است و در بحث زیرسازی در حداقل دولایه بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع با ارزش ریالی بیش از ۱ میلیارد تومان کار کردیم، در بحث نگهداری و آبیاری فضای سبز بیش از دویست میلیون تومان هزینه کرده ایم که البته برای داشتن یک فضای با نشاط باید به صورت ساعتی هزینه کنیم.

 

شهردار چرام گفت: با کاشت بیش از هزار اصله درخت و 2 هزار گل فصلی و درختچه در راستای داشتن فضای سبز گام برداشتیم که قطعا احتیاج به همت بیشتری دارد، ما پیرامون جمع آوری زباله کمترین نارضایتی از جانب شهروندان را داریم که مفتخریم وظیفه خود را به نحو مطلوبی انجام دهیم.

این مسئول افزود:در مورد تعریض در محل بلوار شهید دستغیب بیش از ۱۲هزار متر مربع به ارتفاع یک متر خاکبرداری انجام شد و همین مقدار خاکریزی انجام گرفت و جهت تسهیل در رفت و امد بیش از یک کیلومتر طولی بر روی معابر پل ایجاد کردیم.

 

وی به اخلاق رسانه ای بعضی از خبرنگاران اشاره کرد و گفت: اخلاق رسانه ای، مطرح کردن موارد کوچک نیست اما معتقد هستم که در شأن مردم باید برخی موارد گفته شود، اما برخی دوستان در حق برخی مدیران ناحقی می کنند که به نظر بنده توقعات نامشروع دارند.

 

 شهردار چرام افزود: برخی افراد صلاحیت حوزه خبرنگاری را ندارند و موارد کذبی را منتشر می‌کند.

 نوری با اشاره به انتشار یک خبر در فضای مجازی اظهار کرد: یک خبر کذبی علیه شهردار چرام در فضای مجازی منتشر شد که هیچگونه اطلاعی از این مورد نداشته ام و فردی که مقصر و توزیع کننده ی این مورد است، به دست قانون سپرده می‌شود تا هم حرمت مردم و مسئولان  و هم حرمت خبرنگاران حفظ شود.

 

وی با اشاره به نگهداری حیوانات اهلی در چرام، عنوان کرد:43مورد پرونده نگهداری حیوانات اهلی و احشام در شهر چرام موجود است که فرصت چند ماهه ای به صاحبان این حیوانات داده شده است تا هرچه سریعتر اقدام به جمع آوری آن ها کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.