گروه: اخبار استان خبر: 112623 / تاریخ انتشار : 1397/8/24 ساعت : 15:16
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد:

نقش موثر آمیراحمد تقوی در روشنگری مردم در روزهای آغازین انقلاب /اسناد لانه جاسوسی چهره نفوذهای دولت موقت را افشا کرد

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد از نقش موثر و تلاش های شبانه روزی آمیراحمد تقوی در روشنگری مردم و آگاهسازی آنان در روز های آغازین انقلاب خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، حجت الاسلام صفدر پناهی در برنامه زنده تلویزیونی گفتمان انقلاب با اشاره به اهداف و چشم انداز های انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته گفت: دوران انقلاب یکی از بهترین دوران های بود که مردم ما با تلاش و کوشش خود همه برای به ثمر نشستن آن در شهرها و روستاها با ریختن به خیابان ها و شعار مرگ بر شاه و درود بر خمینی تلاش می کردند.

وی به خاطره ای از دوران انقلاب در شهرستان کهگیلویه اشاره کرد وگفت: در روزهای آغازین انقلاب وقتی مردم در شهر دهدشت در حال شعار سردادن بودند عده ای با سنگ به شیشه های مغازه ها می زدند که با دستور آمیراحمد تقوی از این کار منع شدند و بعد از آن شعار می دادیم که" ما بت شکن هستیم شیشه شکن نیستم".

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان تصریح کرد: بیشتر تظاهرات ها در عصر در شهر دهدشت و شب ها نیز خانه به خانه در روستاها صورت می گرند تا چهره واقعی انقلاب اسلامی برای مردم تبین و تشریح شود.

وی تاکیدکرد: علی رغم همه تلاش ها و زحمات و خدمات ارزنده انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته هنوز آثار سوء مدیریت ها و محرومیت ها را می توان در روستاهای کشور به خصوص این استان مشاهده کرد.

پناهی اظهارکرد: امروز انقلاب اسلامی با تدابیر امام خمینی(ره) و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و بصیرت روز افزون ملت دشمن را نه تنها از داخل کشور بلکه از منطقه نیز بیرون رانده است و پنجه در پنجه دشمن در سطوح بین المللی در حال مبارزه است.

وی خاطر نشان کرد: آنچه هیمنه دو ابرقدرت شرق و غرب را برهم زد پیدایش انقلابی نوپا به رهبری امام خمینی(ره) بود که باعث شد آوازه آن درجهان به ثبت برسد.

پناهی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز در کشوری مثل عربستان سعودی که هنوز نظام پادشاهی بر آن حاکم است شاهد هستیم که در این کشور نه استقلای هست، نه انتخاباتی، نه توانایی مقابله با قدرت های خارجی و خود فروختگی خارجی.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت: در مقابل برخی کشور ها انقلاب اسلامی ما از روز های آغازین خود همواره اماج تحریم ها، ترورها و نفوذی ها و تحمیل جنگی هشت ساله بود که اگر جمهوری اسلامی ایران نبود که با ولایت مداری و اعتقاد به باورها ایستادگی نمی کرد هیچ کشوری توانایی این همه مقاومت را نداشت.

وی افزود: این درحالی است که بیشتر کشورها از دادن سیم خاردار به ما خودداری می کردند ولی همین کشورها به صدام انواع تسلیحات نظامی و شیمیایی را می دادند تا بلکه نظام را از پای دربیاورند.

پناهی به مسئله نفوذ اشاره کرد وگفت: نفوذ یکی مهمترین حربه های است که دشمنان همواره برای براندازی این نظام در طول چهار دهه گذشته از آن استفاده کردند که در دولت موقت نیز این نفوذ به خوبی شکل گرفته بود که با افشا شدن بخشی از اسناد لانه جاسوسی نقش روشن نفوذی های عیان شد.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت:جنگ نرم یا همان شیبخون فرهنگی که بارها و بارها مقام معظم رهبری نسبت به آن به مسئولان و مردم هشدار داده بودند امروز آثار آن را می توان در جامعه به خوبی مشاهده کرد.

وی افزود: جنگ نرم بزرگترین چالش بعد از جنگ تحمیلی بود چرا که در جنگ تحمیلی دشمن در مقابل شما بود و کشته شدگان شهید بودند و مواضع همه به خوبی مشخص بود ولی در جنگ نرم علاوه بر نفوذی که شکل می گیرد رفتارها، باورها و گفتار برخی از خواص را نیز تحت نفود خود در می آورد و تشخیص حق و باطل را کمی سخت خواهد کرد.

پناهی اظهارکرد:باوجود همه تحریم ها و تهدیدات امروز انقلاب اسلامی ما به تمام منطقه و کشورهای جهان در حال صادر شدن است و خنثی کننده بیشتر توطئه های دشمنان است.

وی خاطر نشان کرد: تا زمانی که ملت ما دست در دست هم پشت این نظام هستند هیچ قدرتی نمی تواند آن را شکست دهد و این را به خوبی در چهل سال گذشته در تمام راهپیمایی ها به خوبی تمام به منصه ظهور گذاشتند.

پناهی اظهارکرد: بدون شک دشمن به دنبال برنامه های گسترده ای برای هدف قراردان یوم الله 22بهمن است ولی مردم با بصیرت و انقلابی ما این بار نیز توطئه های دشمنان را با حضور حماسی خود خنثی خواهند کرد.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت: مقاومت و ایستادگی ملت ما به خوبی به دشمنان نشان داد که این ملت پای نظام، خون شهدا، امام و رهبری خود ایستاده اند.

وی در پایان بنا به سئوال مجری برنامه در خصوص برخی کلمات گفت: امام خمینی(ره)/ نماد استقامت، 12فرودین57/ برافراشته شدن نظام حق، شهید مفتح/ اسوه ایستادگی در مقابل نفاق، حوزه/ کانون تعمیق باورهای، دانشگاه/ محل معرفی چهره های متخصص جامعه، پدخندق/ مظلومیت و مقاومت، 9دی/ بصیرت،  عشایر استان/صلابت و مقاومت، آیت الله ملک حسینی/ اسطوره جنوب کشور، نمازجمعه/کانون بصیرت افزایی.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.