گروه: اخبار استان خبر: 113675 / تاریخ انتشار : 1397/9/28 ساعت : 16:48

عصبانیت امام جمعه چرام به دلیل عدم حضور برخی مدیران در نشست هماهنگی مراسم ۹دی/ افشار:حمایت از فتنه گران جای هیچ توجیهی ندارد

حجت الاسلام افشار: مدیری که از بیت المال حقوق میگیرد ودر جمهوری اسلامی مسئولیت دارد و به این نشست دعوت شده است اما در آن شرکت نکرده قصد چه توجیهی دارد؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام افشار امام جمعه چرام در نشست هماهنگی روز نهم دی ماه گفت:روز نهم دی ماه جزو ایام الله است.

 
 
وی افزود:در سال ۸۸ به بهانه ی انتخابات، ۸ ماه شهرتهران را عده ای نا امن کردند که مورد حمایت دشمنان ما بودند.
 
 
این مسئول در ادامه افزود: بهایی ها با حمایت صهونیست ها و آمریکایی ها از جمله آشوب گران بودند که وقتی مردم وضعیت را دیدند در نهم دی ماه حماسه آفریدند و با حضور و حمایت از نظام،  فتنه گران را به عقب راندند.
 
 
امام جمعه چرام گفت: امروز اکثر مدیران در جلسه برنامه ریزی شورای هماهنگی حضور دارند که جای تقدیر دارد اما چرا بعضی مدیران با وجود این که دعوت شدند حضور پیدا نکردند. 
 
 
این مسئول در ادامه عنوان کرد: نسبت مدیری که در این جلسه شرکت نکرده با فتنه گران چیست‌؟ وقتی فتنه خط قرمز رهبری ونظام است چرا باید با عدم حضورت از فتنه گران حمایت کنید‌؟ جای هیچ توجیهی نیست.
 
 
وی افزود: فردی هفته گذشته در شهر چرام گفت من در مراسم نهم دی ماه شرکت نکرده ام که تصاویر ان موجود است شرکت کرده،  آیا شما از او خط گرفتید؟ 
 
 
حجت الاسلام افشار در پایان گفت: مدیری که از بیت المال حقوق میگیرد و در جمهوری اسلامی مسئولیت دارد و در این جلسه شرکت نکرده قصد چه توجیهی دارد‌؟ 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.