گروه: اخبار استان خبر: 115148 / تاریخ انتشار : 1397/11/10 ساعت : 09:09
صبح زاگرس در روزی که گذشت؛

روایت شهردار یاسوج از نقدهایی که باعث پیشرفتش شد/آب رسانی به صد روستا با اعتبار 18 میلیارد تومان/ناشناخته بودن ظرفیت های گردشگری استان قبل از انقلاب

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

در پی برخی مباحث در فضای مجازی مطرح شد:

گلایه رئیس اداره آموزش وپرورش از فعالیت برخی سایت های بدون مجوز و عدم برخورد با آنها/امنیت مردم را باخبرهای غیرحرفه ای به مخاطره نیاندازیم

رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت: متاسفانه فعالیت برخی از سایت های بدون مجوز باعث شده است تا عملکرد و خدمات ارزشمند برخی دستگاه به دلیل غیرحرفه ای بود خبرنگاران این سایت ها مخدوش شود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*************************************

نفس ثانیه شمار های چراغ راهنمایی میدان امام حسین (ع) یاسوج از شمارش افتاد + تصاویر

میدان امام حسین (ع) یاسوج یکی از میدان های استراتژیک در مر کز استان قلمداد می شود که در هر چهار طرف ان مراکز مهم دولتی نظامی و امنیتی قرار دارند، با این وجود چند روز است که چراغ راهنمایی و رانندگی آن خراب است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

************************************

فضای مجازی یا حقیقی؟

حضور نمایندگان استان در شبکه های اجتماعی چه میزان به پیشرفت در زمینه های مختلف کمک می کند؟/کدام نماینده می تواند با حضور مستقیم در بین مردم موفق تر باشد؟+تصاویر

آیا نمایندگان استان حضورشان در شبکه های اجتماعی می تواند برای اطلاع رسانی برنامه های خود به عموم مردم کافی باشد و یا اینکه حتما حضوری و ملاقات مستقیم و کسترده داشته باشند؟

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*************************************

شهردار شهر یاسوج مطرح کرد؛

نقدهای منصفانه باعث پیشرفت کاری من شد/عدم تحقق منابع اعتباری بر عملکرد شهرداری تاثیر گذار است/عمل به کمپین#نه_به_گزارش_نویسی موجب هم افزایی می شود+تصاویر و فیلم

شهردار یاسوج در غرفه صبح زااگرس: رسانه ها باید دقت وکیفیت خبر را مدنظر قرار داده و خبرها باید برای نتیجه گیری بهتر پالاییش شود، که در این راستا بنده به عنوان یک مسوول نقدهای زیادی را پذیرا بوده ام، اما در برخی موارد آن نقدها غیر منصفانه انجام شده است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

**********************************

حضور مسوولان استان و استقبال مردم در آخرین روز نمایشگاه کتاب و مطبوعات استان+ تصاویر

نمایگشاه کتاب و مطبوعات استان که در یاسوج به مدت 6 روش برپا بود، ستقبال خوب مردم کهگیلویه وبویراحمد و مسوولان را به همراه داشت.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

********************************

فرماندهی سپاه فتح استان در نشست خبری مطرح کرد؛

آب رسانی به صد روستا با اعتبار 18 میلیارد تومان/فضای نقد در جامعه نباید سبب تخریب شخصیت مسوولان شود+تصاویر

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: این انقلاب با همه سنگ اندازی دشمنان، به انقلاب مهدی (عج) متصل خواهد شد، و در این شرایط لازم است مسوولان به وظایف مهم خود که خدمت به مردم بوده عمل کنند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*************************************

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری مطرح کرد:

ناشناخته بودن ظرفیت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد قبل از انقلاب/افتتاح پنج طرح گردشگری با اعتبار 138 میلیارد ریال با اشتغال زایی 62 نفر در دهه فجر+تصاویر

محمود باقری گفت: تا قبل از انقلاب اسلامی استان کهگیلویه وب.یراحمد به خصوص ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری این استان ناشناخته بود و آنچکه هم موجود بود فاقد زیرساخت های لازم بود ولی به برکت انقلاب امروز پیشرفت های مهمی در حوزه گردشگری حاصل شده است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*************************************

درحادثه رانندگی صورت گرفت:

2کشته و زخمی در تصادف رانندگی در شهر سوق+جزئیات

ساعتی پیش در تصادف رانندگی در یکی از خیابان های شهر سوق در شهرستان کهگیلویه دو نفر کشته و مصدوم برجای گذاشت.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

******************************
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.