گروه: اخبار استان خبر: 116340 / تاریخ انتشار : 1397/12/13 ساعت : 14:08
آنچه در جلسه شهردار با دهیاران شهرستان لنده گذشت:

عذرخواهی شهردار از دهیاران بابت عدم تحقق وعده های سال های گذشته/ایجاد تفاهم نامه همکاری بین دهیاری ها و شهرداری جهت ارائه خدمات به شهروندان+تصاویر

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان لنده با حضور شهردار، بخشدار موگرمون و دهیاران بخش مرکزی و موگرمون برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، جلسه برنامه ریزی و کمیته خدمات سفر با محوریت شهرداری و دهیاران شهرستان لنده در سالن جلسات شهرداری لنده برگزارشد.

 


 
---
 
 

 مختار مشهدی زاده در این جلسه با ارشاره به نقش دهیاران در حوزه خدمات سفر نوروزی گفت:امروزه دهیاران به درستی می توانند بهترین زمینه را برای سفر قاطبه مردم به خصوص مسافران نوروزی فراهم نمایند.

 

وی افزود: از دهیاران به واسطه عدم تحقق مطالبات و مصوبات سال های گذشته عذرخواهی می کنم ولی سعی داریم در آینده بخشی از مصوبات مورد تعهدات شهرداری و دهیاری ها را انجام دهیم.

 

 

شهردار لنده تصریح کرد:باید تغییرات را از خودمان شروع کنیم و باید زمینه زیبایی شهر و ورود گردشگران را فراهم کنیم.

 

وی تاکید کرد: امروزه به دنبال ایجاد دو کمر بندی در سطح شهر از سمت تپه نورالشهد، پمپ بنزین به سمت دانشگاه پیام نور در آینده نزدیک فراهم کنیم.

 

---

 

مشهدی زاده اظهارکرد: در خصوص زیبایی شهری امروز تلاش های خوبی در خصوص رنگ آمیزی،چمن و گلکاری،مناسب سازی شهری،پرکردن چاله وچوله های شهری و رفع مشکلات به خصوص  جمع آوری زباله در سطح شهر در ایام نوروز صورت خواهد گرفت.

 

شهردار لنده تصریح کرد:همکاری و تعامل با شهرداری و دهیاری ها باعث پویایی و نشاط در سطح شهر و روستاها خواهدشد.

 

 

مختار مشهدی زاده از ایجاد یک تفاهم نامه با دهیاری ها جهت تسهیل خدمات شهری و روستایی با شهرداری در آینده نزدیک خبرداد.

 

---

 

موسی محتشم بخشدار موگرمون در این جلسه با تقدیر از شهردار و دهیاران گفت: آنچه باعث پیشرفت و توسعه روستاها خواهدشد حضور فعال دهیاران و شوراها درامورات مختلف روستاها است.

 

وی افزود: امروزه توسعه و عمران شهری یکی از نیازمندی های مهم است که باید شهرداری در این رستا به جهت استقبال از مسافران نوروزی صورت پذیرد.

 

در ادامه نیز چند نفر از دهیاران با قدردانی از شهردار و بخشدار موگرمون از انان خواستند تا مصوبات مطرح شده فی مابین شهرداری و دهیاران اجرایی شوند.

 

---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.