گروه: اخبار استان خبر: 116435 / تاریخ انتشار : 1397/12/16 ساعت : 09:04

هفته منابع طبیعی در شهرستان چرام و باز هم بدون حضور رسانه ها+جزئیات

اگر شهرستان چرام نتوانسته است تا کنون نمره قابل قبولی را در مسیر توسعه از آن خود کند،می توان ضعف مدیران و نبود رسانه ها در موارد مهم و جلسات اداری را یکی از دلایل اصلی آن دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروزه رسانه ها و فضای مجازی که اصل چهارم دموکراسی محسوب می شود، باید بتواند در توسعه جامعه و همچنین توسعه شهرستان ها نقش بسزایی داشته باشد.

 

 

این مهم زمانی رخ می دهد موارد بسیاری دست به دست هم داده تا اجزای نقش پذیر در توسعه جامعه به پیشرفت مطلوب برسند.

 

 

از طرفی در عصر کنونی که مدیریت دانش و رسانه حرف اول را در توسعه هر منطقه ی می زند، متاسفانه ما در شهرستان چرام به این فاکتور مهم آن طور که شایسته است توجه نمی کنیم و جالب این است انتظار داریم به توسعه هم دست یابیم.

 

 

نقش رسانه در دنیای کنونی که به عصر ارتباطات مشهور است، بسیار برجسته و مهم است. با این ابزار می توان هم توسعه ایجاد کرد و بالعکس هم سدی بر مسیر توسعه یافتگی باشد، لذا ضرورت دارد که به این بخش از ظرفیت شهرستان در مسیر سند توسعه پایدار نگاه ویژه و مدبرانه ی داشته باشیم .

 

 

این روزها در استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد و همچنین برخی شهرستان‌ها همچون شهرستان چرام مواردی مشاهده می شود که نقش رسانه را در  پیشرفت توسعه شهرستان باز می دارد.

 

 

این بار با آغاز هفته منابع طبیعی و همچنین روز درختکاری عدم حضور رسانه ها در دیدارها و جلسات و برنامه های منابع طبیعی قابل مشاهده ومشهود است.

 

 

تمام رسانه های شهرستان که از این موضوع گله مند هستند،از بسیاری از برنامه ها و فعالیت های ادارات چرام بی خبر بوده و در حقیقت بیان می کنند که مدیران چرام  رسانه ای نیستند.

 

 

اگر شهرستان چرام نتوانسته است تا کنون نمره قابل قبولی را در مسیر توسعه از آن خود کند،می توان ضعف مدیران و نبود رسانه ها در موارد مهم و جلسات اداری را یکی از دلایل اصلی آن دانست، چرا که از رسانه به عنوان نماینده افکار عمومی انتظار می رود در تمامی فعالیتها و نگرش ها را در شهرستان و جلسات رصد کنند.

 

 

امیدواریم مسئول ارشد دولتی چرام با گوشزد این مهم به مدیران خود باعث توسعه شهرستان چهار فصل چرام شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.