گروه: اخبار استان خبر: 116493 / تاریخ انتشار : 1397/12/18 ساعت : 11:50
مسئولان و مدیرکل پاسخ دهند:

بازسازی و ترمیم گلزار شهدای چرام به محافل عمومی رسید؛گلایه مردم چرام از وعده هایی که به اتمام نمی رسد+تصاویر

گلزار شهدای چرام که در منطقه معنوی قرار دارد میزبان شهروندان زیادی از سراسر شهرستان چرام است که فضای مناسب و شایسته ای که در خور شهر شهید پرور چرام باشد، ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام،گلزار شهدای شهر چرام یکی از پروژه های سال های اخیر در این شهر است که بارها توسط مسئولین  وعده تکمیل و اتمام این پروژه داده شد که پس از سالها به نقل از مسئولان این امر بوی عمل به خود گرفت.

 

گلزار شهدای چرام که در منطقه معنوی قرار دارد میزبان شهروندان زیادی از سراسر شهرستان چرام است که فضای مناسب و شایسته ای که در خور شهر شهید پرور چرام باشد، ندارد.

 

 از طرفی بسیاری از مسئولان مربوطه  به صراحت اعلام می‌کنند که پروژه گلزار شهدای چرام تکمیل و به اتمام رسیده است اما مردم و خانواده معظم شهدا چنین حرفی را تایید نکرده و خواستار بازسازی مجدد این پروژه تحت عنوان مجتمع فرهنگی هستند.

نتیجه تصویری برای گلزار چرام

 

از طرفی دیگر با توجه به شنیده ها مسئولان اعلام می‌کنند که اعتباری در خصوص ایجاد مجتمع فرهنگی در کمیته اعتباری شهرستان اختصاص داده نمی شود و پروژه گلزار شهدای چرام جزو همین مورد است.

 

اکنون که انتقادات و گلایه های توسط مردم چرام و خانواده معظم شهدا در گفتگوهای عمومی و مجالس خاص مطرح شده،همه این افراد منتظر پاسخگویی مدیر کل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد هستند.

 

 

پیشنهاد خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی به مدیرکل بنیاد شهید استان این مورد است که با ورود به شهر چرام و طی جلسه ای با مدیران ارشد شهرستانی و امام جمعه محترم این شهر ، هماهنگی های لازم برای تخصیص اعتبار کافی در جهت ایجاد مجتمع فرهنگی گلزار شهدا و همچنین بازسازی و ترمیم این پروژه صورت پذیرد.

نتیجه تصویری برای گلزار چرام

گفتنی است شهرستان چرام دارای ۱۳۷ شهید گلگون کفن و یک گلزار شهدا در قبرستان سپاخنگ است.

 

 

چند تصویر زیر گلزار شهدای دهدشت،لنده و باشت شهرستان های اطراف چرام است که فضای مناسبی دارد که قضاوت را به شما مخاطبان عزیز خواهیم داد.

نتیجه تصویری برای گلزار شهدای باشت

نتیجه تصویری برای گلزار شهدای لنده

 

نتیجه تصویری برای گلزار شهدای دهدشت

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.