گروه: اخبار استان خبر: 116768 / تاریخ انتشار : 1398/2/9 ساعت : 07:45

اعزام خادمین شهدای بهمئی به اردوی تربیتی راهیان نور درآبادان+تصاویر

خادمان شهدای شهرستان بهمئی به اردوی تربیتی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر، فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی از اعزام خادمان شهدای شهرستان به اردوی تربیتی-زیارتی راهیان نور خبر داد.

سرگرد پاسدار باقرپسنده گفت:هدف از برگزاری این اردو  شرکت در دوره تربیتی خادمین شهدا، مانوس شدن و الگو گرفتن از سیره شهدا و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب و همچنین خدمت رسانی  به زائرین کشوری و انجام فعالیتهای فرهنگی است.

پسنده افزود:خادمین شهدا پس از بازگشت از این دوره با بهره گیری های فراگرفته از این دوره در روستاهای محروم به فعالیت های عرصه جهادی و شکل گیری هسته های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان می پردازند.

وی در پایان از زحمات و پیگیریهای مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی (صادق حق طلب) تقدیر  و تشکر کرد.

مسئول قرارگاه پیشرفت وآبادانی در حاشیه این اعزام با تقدیر از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت:اعضای اعزامی به این دوره شامل فعالان جهادگر ،سفیران سلامت ، خادمین فرهنگی و تربیتی هستند که  تعداد۲۰نفر اعم از خواهر و برادرمی باشد.

صادق حق طلب گفت:این دوره به مدت یک هفته در یادمان شهدای بیمارستان صحرایی امام علی (ع) شهرستان آبادان و به همت کار گروه فرهنگی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمدبرگزار می شود  .

 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.