گروه: اخبار استان خبر: 116820 / تاریخ انتشار : 1397/12/26 ساعت : 13:03
داغ های مجازی؛

یادداشت محمد باقر قالیباف برای کودک سرفاریابی/به امید روزی که "عرفان" از جوانان خدوم انقلاب شود؛فردا از آن توست عرفان جان؟!+تصاویر

محمد باقر قالیباف در صفحه اینستاگرام طی یادداشتی برای کودک سرفاریابی نوشت:به امید روزی که عرفان عزیز از جوانان خدوم ایران سربلند و رهرو انقلاب اسلامی باشد؛ فردا از آن توست عرفان جان.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام،  طرح جهادی در حوزه های مختلف عمرانی فرهنگی  توسط قرارگاه جهادی امام رضا(ع)در مناطق مختلف بخش سرفاریاب آغاز شد و عصر دیروز محمد باقر قالیباف شهردار سابق تهران از این خدمات بازدید کرد.

 

محمد باقر قالیباف شهردار اسبق تهران و عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام در این بازدید برای کودک سرفاریابی مطالبی را در صفحه مجازیشخصی خود منتشر کرد.

 

در این مطلب آمده است:چشمهایش می‌خندید. در مدرسه در حال تعمیر روستای «عزیزی»، عرفان دفترش را آورده بود که معلم ببیند و به قول قدیمی‌ها، مشق‌هایش را خط بزند. معلم گفت دفترت را بده فلانی ببیند.بوسیدمش و در گوشه دفتر برایش نوشتم:

«به امید روزی که عرفان عزیز از جوانان خدوم ایران سربلند و رهرو انقلاب اسلامی باشد.» فردا از آن توست عرفان جان. چشم و دلت همیشه روشن.پ.ن: روستای عزیزی از توابع شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

 

تصویر:

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.