گروه: اخبار استان خبر: 116912 / تاریخ انتشار : 1398/1/2 ساعت : 18:04
بخشدار سرفاریاب در گفت و گو با صبح زاگرس:

چهار مکان برای اسکان مسافران نوروزی در روستاهای بخش مرکزی سرفاریاب/محورهای سرفاریاب دو طرفه هستند؟!

بخشدار سرفاریاب در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: چهار مکان در روستاهای اطراف سرفاریاب جهت اسکان مسافران نوروزی و همچنین پناهگاه‌های فوری برای خطرات ناگهانی تدارک دیده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بخشدار سرفاریاب در گفت و گو با صبح زاگرس با اشاره به مناطق خطرناک سرفاریاب و روستاهای اطراف آن عنوان کرد‌: به دلیل اینکه احتمال می دهیم وضعیت جوی و آب و هوایی در ایام نوروز مساعد نباشد، در وهله اول از رانندگان محترم تقاضا داریم موارد ایمنی را رعایت کنند.

 
 
 
 اسلام مرادپور افزود: چهار مکان در روستاهای اطراف سرفاریاب جهت اسکان مسافران نوروزی و همچنین پناهگاه‌های فوری برای خطرات ناگهانی تدارک دیده شده است.
 
 
 
 این مسئول در ادامه اظهار کرد: در شهر سرفاریاب نیز چند مکان جهت امدادرسانی به مسافران و گردشگران نوروزی آماده شده است تا خدمات دهی به شهروندان و مسافران بصورت خوب صورت پذیرد.
 
 
 
مرادپور افزود:با توجه به حساسیت ایام نوروز،دهیاران بخش مرکزی سرفاریاب نیز جهت خدمات دهی به مسافران آمادگی کامل دارند و تا قبل از سال تحویل موارد امنیتی را در روستاها آماده می‌کنند.
 
 
 
وی با اشاره به ورودی و خروجی سرفاریاب نیز گفت: در ایام پرتردد قرار شد که مسیر و محورهای سرفاریاب دو طرفه شود و همکاران ما برای عدم تصادفات جاده ای، همکاری لازم را داشته باشند.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.