گروه: اخبار استان خبر: 116987 / تاریخ انتشار : 1398/1/14 ساعت : 09:55
یادداشت؛

پیشرفت کهگیلویه در گرو شناسایی نقاط ضعف و اقدام به موقع مسئولان است

با توجه به سال جدید و پروژه‌های نیمه تمام و یا کلنگ زنی نشده توسط مسئولان که از سال گذشته بر جای مانده است، انتظار می رود که مدیران و مسئولان برای سال جدید برنامه ای نو طراحی کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ با توجه به سال جدید و پروژه‌های نیمه تمام و یا کلنگ زنی نشده توسط مسئولان که از سال گذشته بر جای مانده است، انتظار می رود که مدیران و مسئولان برای سال جدید برنامه ای نو طراحی کنند.

 

 
بسیاری از پروژه های شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد نیازمند ترمیم و بازسازی بوده و یا نیمه کاره هستند و همچنین از طرفی نیازمند ایجاد پروژه هایی که نیاز اساسی شهرستان تلقی می شود، هستند .
 
 
 
 
مدران و مسئولان می‌توانند با برنامه‌ای مدون همراه با نمایندگان استان برای شهرستانهایی که نیازمند ایجاد برخی موارد مهم توسعه هستند، برنامه مطرح و طراحی کنند.
 
 
 
 
اگر چنین کاری صورت پذیرد، این عمل باعث میشود شهرستان ها در مسیر توسعه قرار گیرند.
 
 
 
 
 
امروزه که گردشگران و مسافران نوروزی به شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد سفر می کنند،علاوه بر طبیعت زیبا،نقاط ضعف را مشاهده می‌کنند.
 
 
 
 
 
اکنون مسئولان می‌توانند با بازدید میدانی از نقاط ضعف در هر شهرستان و گفت و گو با افراد ساکن در منطقه ای که نقطه ضعف تلقی می شوند، در راستای توسعه گام برداشته و باعث خوشحالی و شادی افراد آن منطقه شوند.
 
 
 
 
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد میتواند با دستور به مدیران شهرستانی و مدیران کل در مرکز استان چنین برنامه ای را اجرا کرده و مدیران را وادار به شناسایی نقاط ضعف در مرکز استان و شهرستانها بکنند.
 
 
 
 
بر اساس این برنامه و اجرای چنین مواردی، شهرستان ها و مرکز را به سمت توسعه سوق داده ایم و باعث میشویم که هر ساله میزبان بیشتر مسافران و گردشگران و توریست های بین المللی باشیم.
 
 
 
 
بسیاری از افراد ساکن در شهرستان ها از مسئولان انتظار دارند که نقاط ضعف را شناسایی کرده و هر ساله با برنامه ای مدون و مصوب باعث بازسازی و ترمیم این مناطق شوند.
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.