گروه: اخبار استان خبر: 117045 / تاریخ انتشار : 1398/1/7 ساعت : 13:32

اقدام ناشایست افراد ناشناس در محوطه چشمه بلقیس؛صدمه زدن به خودروهای محوطه چشمه بلقیس+جزئیات

در این ایام که مسافران زیادی از سراسر ایران به شهرستان چهارفصل چرام سفر و از مناطق گردشگری این شهرستان دیدن می کنند،مردم مهمان نواز و فهیم شهرستان چرام می توانند آداب و رسوم مناسب و شایسته خود را به مهمانان نوروزی نشان دهند اما اینطور نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این ایام که مسافران زیادی از سراسر ایران به شهرستان چهارفصل چرام سفر و از مناطق گردشگری این شهرستان دیدن می کنند،مردم مهمان نواز و فهیم شهرستان چرام می توانند آداب و رسوم مناسب و شایسته خود را به مهمانان نوروزی نشان دهند .

 

 

باغ زیبای چشمه بلقیس که به نگین جنوب کشور معروف است،میتواند یکی از مناطق گردشگری زیبا و بکر برای مسافران نوروزی باشد که بتوان مورد ذکر شده را اجرا کرد.

 

اما این منطقه گردشگری و یا سایر مناطق، نقاط ضعفی دارد که می توانند مانع از اجرا و ترویج فرهنگ آن منطقه باشد.

 

شنیده ها حاکی از آن است که یکی از اقدامات ناشایست برخی از افراد نامشخص و ناشناس، وارد کردن خسارت به خودروهای پارک شده در این مکان است.

 

 این نوع صدمه که باعث خسارت مالی و در شرایطی نادر باعث خسارت جانی می شود، از فرهنگ مردم شهرستان چرام بدور بوده و هیچ کدام از افراد ساکن در شهرستان چرام چنین عملی را انجام نمی‌دهند.

 

حال از پلیس راهور و نیروی انتظامی و سایر دستگاه های خدمترسان درخواست می شود که امنیت کامل را در محوطه چشمه بلقیس چرام ایجاد کند تا شاهد خسارت و ضرر به مسافران نوروزی و مالکین خودروهای پارک شده در این مکان گردشگری نباشیم.

 

از طرفی برخی از مالکین این خودروها که به آنها خسارت وارد شده است، از چنین وضعیتی ناراحت بوده و انتظار دارند که با همکاری مسئولان چنین اتفاقی بار دیگر رخ ندهد.

 

 در پایان با یک برنامه ریزی مناسب و افزایش تلاش برای حل چنین مواردی،می‌توان این مشکلات را از سر راه برداشت تا مسافران و گردشگران بومی و غیربومی در رفاه کامل برنامه تفریحی خود را اجرا کنند و به سهولت به ایام تعطیلی خود برسند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.