گروه: اخبار استان خبر: 117136 / تاریخ انتشار : 1398/1/11 ساعت : 11:02
در گفتگو فعال رسانه ای چرام با صبح زاگرس مطرح شد؛

شعار سال 98 در راستای جهت گیری نظام اسلامی بوده/بروکراسی اداری و موانع ایجاد کسب و کار، مشکلات رونق تولید در استان است

فعال رسانه ای شهرستان چرام در گفت وگو با رسانه صبح زاگرس با اشاره به شعار سال جدید و اهداف این شعارتأکید کرد: مقام معظم رهبری شعار سال 98 را در راستای جهت گیری نظام اسلامی تعیین کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،علیرضا کشاورز فعال رسانه ای شهرستان چرام در گفت وگو با رسانه صبح زاگرس با اشاره به شعار سال جدید و اهداف این شعارتأکید کرد: مقام معظم رهبری شعار سال 98 را در راستای  جهت گیری نظام اسلامی تعیین کردند.

 

وی افزود: توجه دادن جامعه به موضوع کلان تولید تعیین نقشه کلی راه برای خواص و ایجاد حساسیت برای همگان نسبت به خط مش نظام در سال جدید است تا همگان بدانند که امسال اولویت ها با چیست.

 

کشاورز گفت: انتخاب شعار سال 98 به نام رونق تولید، نشانه تسلط مقام معظم رهبری بر اوضاع و برخاسته از نیاز کشور برای اصلاح امور است.

 

وی تصریح کرد: اگر مباحث رهبر معظم انقلاب طی چند سال اخیر مورد توجه قرار می گرفت، کشور با چنین مشکلات اقتصادی روبرو نبود.

 

این فعال رسانه  به پنج مانع تحقق رونق تولید در کشور اشاره کرد و افزود: نوسان و غیرقابل پیش بینی بودن قیمت مواد اولیه و بی ثباتی سیاست و رویه های نظارتی حاکم بر کسب و کار از مشکلات اصلی پیش روی رونق تولید است.

 

وی بیان کرد: رهبر انقلاب با توجه به  تحلیل شرایط موجود و با بررسی آسیب ها و نقاط قوت و درک فاصله و وضعیت امروز با اهداف و آرمان های نظام سعی می کنند نظر جامعه را نسبت به اولویتی ها و مسائل ضروری نظام، کشور و مردم جلب کنند.

 

کشاورز گفت: برای تحقق شعار سال شناخت ظرفیت ها، سرمایه ها و کیفیت بهره برداری از سرمایه ها و فرصت ها برای همگان ضروری است همان‌گونه که شناخت کمبودها و آسیب‌ها ضروری است.

 

وی، فرآیندهای اداری و موانع ایجاد کسب و کار را دیگر مشکلات رونق تولید دانست و افزود: حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاران در اولویت کارها قرار گیرد و روند اداری با اولویت حمایت از بخش خصوصی اصلاح شود. 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.