گروه: اخبار استان خبر: 117205 / تاریخ انتشار : 1398/1/9 ساعت : 23:00
در گفت وگو با صبح زاگرس؛

شفاف سازی مدیرکل میراث فرهنگی استان درخصوص دعوای لفظی با خبرنگار دهدشتی/ از اصحاب رسانه عذرخواهی می کنم؛تهمت خبرنگار را پیگیری می کنم!

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به خبرنگار صبح زاگرس مبنی بر اختلاف لفظی میان مدیر کل و خبرنگار دهدشتی، گفت: قبل از هر چیز از همه افراد حاضر در آن جلسه و همچنین خبرنگار دهدشتی عذرخواهی می کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به خبرنگار صبح زاگرس مبنی بر درگیری لفظی با خبرنگار دهدشتی گفت: قبل از هر چیز از همه افراد حاضر در آن جلسه و همچنین خبرنگار دهدشتی عذرخواهی می کنم.

 
 
محمود باقری در خصوص این اتفاق در بلادشاپور دهدشت اظهار کرد: این خبرنگار در زمانی که بنده سخنرانی می کردم به کنار رفت و شروع به حرف زدن میان صحبت های من کرد، به نظر بنده این برنامه از قبل هماهنگ شده بود که مزاحمتی ایجاد شود.
 
 
 
 مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان در ادامه گفت:فردی که در حوزه رسانه فعالیت دارد چنین مطلبی را میداند که وقتی سخنرانی در حال اجرا است، میان صحبت سخنران حرفی نمی زند و تا اتمام سخنرانی منتظر می ماند.
 
 
وی افزود:اگر انتقادی بر سخنران وارد باشد، پس از سخنرانی می‌تواند پاسخگوی مطالبات و انتقادات باشد.
 
 
 
 باقری در ادامه بیان کرد: موضوع این اختلاف میزان اعتبار تخصیص داده شده به بلاد شاپور بود که بنده از زبان دکتر تاجگردون چنین مطلبی را عنوان کردم.
 
 
 این مسئول افزود: ولی خبرنگار موضوع را کش میداد که به نظر بنده به دنبال عصبانی کردن بنده بود.
 
 
 باقری در ادامه گفت: از اصحاب محترم رسانه اگر تندی به خرج دادیم،عذرخواهی میکنم.
 
 
 
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان در ادامه به صحبتهای این خبرنگار اشاره کرد و گفت: از ما مطالبی مبنی بر انتقال اعتبارات منطقه دهدشت به سایر مناطق مطالبه شد که بنده این موضوع را پیگیری خواهم کرد.
 
 
 
وی افزود:این موضوع ما را نگران و ناراحت کرد و پیگیری آن را به دست حراست و دادستان داده ایم.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.