گروه: اخبار استان خبر: 117235 / تاریخ انتشار : 1398/1/13 ساعت : 22:13
فرماندار اسبق کهگیلویه:

تاریخ مصرف برخی افرادبه اتمام رسیده است/گام دوم نشان دهنده عمق آینده نگری است

فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه با بیان اینکه نقش و تاثیردختران و بانوان جوان شاید از پسران ومردان جوان بیشترباشد،اظهار کرد:برای هرچیز می توان طول عمر و تاریخ مصرف فرض کرد ؛ این جمله یعنی دوران خیلی ها به سرآمده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ابراهیم جعفری فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه درهمایش جوانگرایی با اشاره به نقش حوانان گفت:بی تردید جوانان بیشترین نقش را درتولد ،رشد و بلوغ انقلاب اسلامی داشتند.

 

وی افزود:شهید باکری ها،دقایقی ها،صیادها،رضایی ها وطیب ها جنگ و بحران های اول انقلاب را اداره کردند و بهترین و طلایی ترین دوره توجه به جوانان دهه اول انقلاب بود.

 

این  فعال سیاسی کهگیلویه  در ادامه بیان کرد:پس ازجنگ و به دلایل متعدد ازجمله عدم اعتقاد و اعتماد به جوانان و دنیا پرستی ، پست دوستی و جاه طلبی مدیران وقت جوانان از چرخه مدیریتی کشور کنار گذاشته شدند.

 

 جعفری افزود:درآغاز دهه پنجم انقلاب ،نظام به یک پوست اندازی و یا به تعبیری دیگر،نیازمند انقلابی درون انقلاب بود.

 

وی افزود:ارکان نظام باید به جوانان توجه کنند ،دغدغه های آنها را محترم بشمارند و فضا و صحنه را برای حضور آنان فراهم سازند.

 

فرماندار اسبق کهگیلویه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت:بیانیه گام دوم نشان دهنده عمق آینده نگری ،امید به آینده ،اطمینان به راه و رهروان آینده است.

 

جعفری با بیان اینکه نقش و تاثیردختران و بانوان جوان شاید از پسران ومردان جوان بیشترباشد،اظهار کرد:برای هرچیز می توان طول عمر و تاریخ مصرف فرض کرد ؛ این جمله یعنی دوران خیلی ها به سرآمده است.

 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.