گروه: اخبار استان خبر: 117338 / تاریخ انتشار : 1398/1/14 ساعت : 12:53

اقدام جالب گروه طبیعت دوستان شهر سوق در راستای حفظ محیط زیست در روز طبیعت+تصاویر

گروه طبیعت دوستان شهر سوق که اکثرا از جوانان تشکیل شده است با برنامه هایی از جمله کوهنوردی دسته جمعی و دوچرخه سواری شناخته می شوند، اما این گروه فعالیت هایی از جمله زیباسازی شهری از طریق نقاشی و دیوار نگاره و هم چنین پاکسازی شهر از زباله ها را در برخی از ایام سال انجام می دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازکهگیلویه؛ گروه طبیعت دوستان شهر سوق که اکثرا از جوانان تشکیل شده است با برنامه هایی از جمله کوهنوردی دسته جمعی و دوچرخه سواری شناخته می شوند اما این گروه فعالیت هایی از جمله زیباسازی شهری از طریق نقاشی و دیوار نگاره و هم چنین پاکسازی شهر از زباله ها را در برخی از ایام سال انجام می دهد.

 
 
در ایام عید عید این گروه فعالیت پاکسازی در نقاط گردشگری بخش سوق را انجام میداد که اوج آن حرکت دسته جمعی و وسیع این گروه در خروجی های شهر به سمت نقاط گردشگری بود. گروه طبیعت دوستان شهر سوق در روز طبیعت و‌در خروجی های شهر اقدام به توزیع کیسه زباله به گردشگران را با حضور گسترده جوانان انجام دادند که با استقبال گردشگران روبه رو شد.
 
 
 
این گونه فعالیت ها که به وسیله جوانان انجام می شود می تواند آثار مثبت در ارتقاء فرهنگ مخصوصا برای کودکان،نوجوانان و جوانان داشته باشد و علاوه بر این چهره زیبایی از شهر و مناطق گردشگری بعد از یک سفر در ذهن بیننده خواهد ماند.
 
 
 
در ادامه تصاویر مربوط به گروه طبیعت دوستان آمده است: 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
 
 
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.