گروه: اخبار استان خبر: 117382 / تاریخ انتشار : 1398/1/15 ساعت : 13:37
یادداشت؛

غیبت مدیران چرام در مراسمات فرهنگی مذهبی ادامه دارد

جایگاه مراسمات مذهبی و جلسات اهل بیت علیهم السلام والا بوده و بر هیچ کسی پوشیده نیست،این در حالیست که هنگام مراسم برگزاری این مراسمات بسیاری از مسئولان و مدیران در آن شرکت نمی کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی جواجه پور در یادداشتی نوشت: جایگاه مراسمات مذهبی و جلسات اهل بیت علیهم السلام والا بوده و این جایگاه بر هیچ کسی پوشیده نیست.

 

 

 این در حالیست که هنگام مراسم برگزاری مراسمات مذهبی و فرهنگی بسیاری از مسئولان و مدیران در این مراسمات شرکت نمی کنند.

 

 

 در مدت اخیر که در شهرستان چرام مراسمات،اعیاد و جلسات اهل بیت(ع) برگزار می شود، متاسفانه شاهد عدم حضور تعداد بسیاری از مدیران ادارات و مسئولان شهرستان چرام در این جلسات هستیم.

 

 

 حال باید سوالی عنوان شود که دلیل عدم حضور مدیران در چنین محافل و جلساتی چیست و چرا به عنوان این نماینده دولت یا به عبارتی دیگر بعنوان نماینده نظام در این مراسم شرکت نمی کنند؟

 

 

 

از طرفی تعداد انگشت شماری از مدیران در مطلب ذکر شده سوا میشوند که به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد.

 

 

 

حال فرماندار چرام به عنوان نماینده دولت در شهرستان چرام می تواند پاسخ دهد که چرا مدیران شهرستانی در این محافل حضور نمی یابند.

 

 

همچنین درست است که فرماندار وظایف سنگینی را متحمل شده است که باید به آنها رسیدگی کند، اما مراسمات مذهبی و مرتبط با اهل بیت علیهم السلام به صورت شبانه برگزار می‌شود که می‌طلبد فرماندار چرام نیز در این جلسات شرکت کنند.

 

 

این پایگاه اطلاع رسانی هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطلب مذکور ندارد و همچنین چنین مطلبی را رد یا تایید نمی کند و آماده انتشار هرگونه جوابیه یا بیانیه از سوی مسئولان مربوطه است.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.