گروه: اخبار استان خبر: 117562 / تاریخ انتشار : 1398/1/21 ساعت : 09:12
در گفتگو با امام جمعه موقت چرام مطرح شد:

هشدار درباره مدگرایی و خودآرایی زن شیعه ایرانی برای تبدیل شدن به بازار مصرف شرکت های صهیونیستی

حجت الاسلام فرهمند: امروز مدگرایی و خودآرایی برای تبدیل زن شیعه ایرانی به بازار مصرف لوازم آرایش شرکت های غربی و صهیونیستی و به هلاکت کشیدن او در جامعه را به عنوان تلاش دشمنان شاهد هستیم، که در جنگ نرم انجام می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام مجتبی فرهمند امام جمعه موقت چرام در گفت وگو با این پایگاه اطلاع رسانی و با اشاره به میلاد سرداران کربلا و ولادت سراسر نور حضرت ابا عبد الله (ع) گفت : امام حسین (ع) مولودی است که نهضت اسلامی را با خون پاکش آبیاری کرد و دین جدش رسول الله(ص) را یاری کرد .

 

وی افزود : ماه شعبان ماه خیر و برکت و ماه ولادت بهترین بندگان خداوند متعال یعنی حضرت امام حسین (ع) ، حضرت ابو الفضل (ع) و حضرت امام سجاد (ع) است .

 

امام جمعه موقت چرام تبیین دستاوردهای نظام اسلامی برای جلوگیری ازتوطئه های دشمنان را ضروری عنوان کرد و گفت: ولایت مداری و مشارکت آگاهانه مردم از مهمترین عوامل پیشرفت انقلاب اسلامی است.

 

 

وی با اشاره به مدگرایی و خودآرایی گفت: امروز مدگرایی و خودآرایی برای تبدیل زن شیعه ایرانی به بازار مصرف لوازم آرایش شرکت های غربی و صهیونیستی و به هلاکت کشیدن او در جامعه را به عنوان تلاش دشمنان شاهد هستیم، که در جنگ نرم انجام می شود.

 

حجت الاسلام فرهمند با اشاره به اصحاب رسانه افزود:اصحاب‌رسانه و هنرمندان در برابر توطئه‌های دشمن به صحنه بیایند.

 

وی با اشاره به شرایط فعلی اقتصادی کشور افزود:اقتصاد مقاومتی بهترین و تنها راه‌حل خروج از مشکلات کشور است و باید بدانیم غرب قابل اعتماد نیست و باید روی پای خودمان بایستیم.

 

امام جمعه موقت چرام بیان کرد: عده ای از ملت ها هویت خود را از دست داده و آمریکا را راه نجات خود می دانند اما حرکتی دیگر در جهان وجود دارد و آن مقابله با آمریکاست.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.