گروه: اخبار استان خبر: 117610 / تاریخ انتشار : 1398/1/21 ساعت : 08:45

رئیس راه و شهرسازی چرام استعفا داد/ذولفقاری: فضا و فرصت را به جوانان می دهم

حمید رضا ذوالفقاری رئیس راه و شهرسازی شهرستان چرام از میدیریت این اداره استعفا داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حمید رضا ذوالفقاری رئیس راه و شهرسازی شهرستان چرام از مدیریت این اداره  استعفا داد.

 

متن استعفا به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

حمد و سپاس مختص ذات پروردگار بی همتاست،شاکر الطاف کریمانه اش هستم که مرا توفیق داد تا بتوانم بیش از ۳دهه از عمر خود را به خدمت صادقانه، مخلصانه، بی ریا، بی منت و باسرافرازی و. تلاش مستمر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه عمران و آبادانی به مردم استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد سپری نموده.
اینک از همه مردم حق شناس و شریف حلیت طلبیده و برای خدمتگزاران دولت تدبیر و امید در این استان در خدمت به مردم از خداوند موفقیت و کامرانی مسئلت دارم.

اینجانب حمیدرضاذوالفقاری بعداز سالها خدمت صادقانه واینک در ابتدای سال ۹۸تصمیم دارم برای اینکه فضا و فرصت را برای جوانان عزیز این مرزو بوم تسهیل کنم از مدیریت راه و شهرسازی شهرستان چرام استعفا می نمایم علیرغم اینکه طبق نامه شماره ۹۷/م/۱۶۳۳/۱۴وزارت راه و شهرسازی از تاریخ ابلاغ تا ۳ماه دیگر هم فرصت داشتم.
علی ایحال هیچگاه در خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان چرام کوتاهی نکرده و بعداز کنار رفتن هر مشاوره ای که مسئولان شهرستان در حوزه راه و شهرسازی لازم داشته باشند دریغ نخواهم کرد.

در کارها ومدیریتم قانون فصل الخطاب بوده چرا که رعایت قانون گام اساسی برای حل مشکلات است.

هر چند در ابتدای تحویل گرفتن اداره راه و شهرسازی چرام مخروبه ای تحویل گرفتم و اشکالات زیادی موجود بود ولی نهایت تلاش را انجام دادم که برای تنویر افکار عمومی گوشه ای از عملکرد خود را در دوران مدیریت راه و شهرسازی شهرستان چرام به اطلاع عموم می رسانم که به شرح ذیل می باشد.

۱_سروسامان دادن به جاده چرام به دهدشت به طول ۷کیلومتر و پیگیری احداث ابنیه این محور به تعداد ۱۰دهنه پل و اتمام ابنیه آن که سالها معطل مانده بود ومعارضات آن در محدوده چرام حل و فصل شد

۲_سروسامان به جاده دلی خلیفه ای بطول ۲/۵کیلومتر و آسفالت ۶کیلومتر از جاده طسوج
۳_تکمیل پل امامزاده محمود سرفاریاب بعداز گذشت ۵سال
۴_فعال نمودن جاده بیدک بخش سرفاریاب بطول ۷کیلومتر که اکثر ابنیه اجرا گردیده است

۵_پیگیری جاده آب حیات بصورت ویژه
۶_آماده نمودن ۶/۵کیلومتر جاده چرام به باباکلان

۷_پیگیری و تعویض و اصلاح تیرهای برق مزاحم در جاده چرام به سمت دهدشت که قریب ۳سال پروژه را معطل کرده بود
۸_حل مشکلات معدن و شن ماسع چرام واقع در جاده تمبی

۹_حفاظت از اراضی دولت در شهر چرام در طرح های ۴۵،۴۸و۵۷هکتاری و. معرفی متصرفین غیرقانونی این اراضی به دادسرای عمومی و انقلاب چرام حدود ۵۰فقره

۱۰_تشکیل پرونده برای واگذاری اراضی دولتی به افرادی که از سالها قبل ساختمان سازی نموده
۱۱_تشکیل پرونده جهت افراد متصرف در شرف واگذاری حدود ۳۰فقره

۱۲_پیگیری و. دریافت اراضی اسناد دولتی
۱۳_سروسامان دادن به خانه های سازمانی که بیشتر افراد منازل را به نام خود دریاغت نموده ولی افراد دیگری در آن سکونت داشتند

۱۴_اختصاص زمین به آموزش و. پرورش جهت احداث مدرسه ۶کلاسه مسکن مهر چرام و تشکیل پرونده و. شناسایی زمین جهت احداث مسجد مسکن مهر چرام
۱۵_پیگیری و راه اندازی پروژه فنی و حرفه ای چرام بعداز سالها رکود
۱۶_تشکیل پرونده جهت اخذ مالکیت قطعات تفکیکی اراضی شهری چرام به نام سازمان ملی زمین ومسکن به تعداد ۴۰۰فقره

اما جناب مدیرکل محترم راه و سازی استان آیا می دانید اوراق دولتی امضا شده از حوزه اموراداری زیر مجموعه شما به بیرون درز می کند و به دست افراد و ادارات غیرمرتبط می رسید که استفاده ابزاری از آنها می شود که لازم است به تغییر و. تحولات در حوزه اداری اهتمام ویژه داشته باشید.

در پایان و به رسم ادب از فرماندار محترم و خدوم شهرستان چرام که در دوران مدیریت بنده نهایت همکاری را داشتند تقدیر و تشکر می کنم.
همچنین از مدیرکل سابق و راه و شهرسازی، سربازان گمنام امام زمان(عج)، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، مدیرکل محترم دیوان محاسبات استان و. پرسنل محترم، امامان جمعه محترم چرام و سرفاریاب، دادستان محترم سابق و فعلی چرام، ریاست محترم دادگستری شهرستان چرام، مدیریت و. پرسنل اداره ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و مجموعه استانداری و. معاون عمرانی استانداری و. مدیرکل راه و شهرسازی استان تقدیر و. تشکر دارم.
همچنین بصورت ویژه از نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه بزرگ سردار هاشمی پور در مجلس شورای اسلامی که تمام هم و غم وی خدمت رسانی به مردم می باشد نهایت تقدیر و. تشکر دارم و تا پای جان در خدمت وی می باشم.
ضمنا از اصحاب محترم رسانه شهرستان چرام که در این مدت با بنده همکاری داشتند نهایت تشکر را دارم و از افرادی که در فضای مجازی علیه اینجانب خواسته یا ناخواسته جوسازی و. مطالبی را منتشر نمودند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و همگان را به خدای یکتا می سپارم.

از مدیرکل محترم بازرسی جناب آقای دکتر کرمی و. همچنین دکتر مرادیان

مدیرکل محترم دیوان محاسبات انتظار دارم قانون بازنشستگی در کل استان رعایت شود.

از همکاران عزیز در راه و. شهرسازی چرام و پیمانکاران که در این مدت با ماهمکاری داشتند تقدیر و. تشکر می کنم

با احترام
حمیدرضاذوالفقاری

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.