گروه: اخبار استان خبر: 118081 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 ساعت : 08:25

نمایندگان بدون تخصص مجلس به مردم خیانت کرده اند/کسانی که به بیرون چشم بسته اند،خودشان را گول میزنند

فعال فرهنگی و سیاسی کهگیلویه در گفت و گو با این پایگاه خبری با اشاره به پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب و حوزه اقتصادی کشور گفت: در نظام جهانی یک اصلی وجود دارد که آن هم اینست که معاملات بین المللی بر مبنای قدرت اجرا می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام،اسلام یارمحمدی فعال فرهنگی و سیاسی کهگیلویه در گفت و گو با این پایگاه خبری با اشاره به پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب و حوزه اقتصادی کشور گفت: در نظام جهانی یک اصلی وجود دارد که آن هم اینست که معاملات بین المللی بر مبنای قدرت اجرا می شوند.

 

 

 وی افزود:هدرروی انرژی، آب، برق و گاز بیشترین مشکلات اقتصادی را به بار می آورد.

 

 

این فعال فرهنگی و سیاسی با اشاره به ورود نمایندگان به مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:نمایندگان مجلس که بدون تخصص وارد مجلس شورای اسلامی میشوند، به مردم و خون شهدا خیانت کرده اند.

 

 

وی در ادامه افزود: امروزه فروش و سرمایه گذاری دولت مرهون فروش حامل‌های انرژی است.

 

 

یارمحمدی با اشاره به کسانی که چشم خود را به بیرون از کشور خیره کرده‌ان،گفت: کسانی که به بیرون و اروپا چشم بسته اند، درحقیقت خودشان را گول میزنند.

 

 

 وی افزود: امروز به واسطه سیاست رونق تولید در بنزین خودکفا شده ایم.

 

 

این فعال فرهنگی و سیاسی در ادامه عنوان کرد: وقتی به درون نگاه کنیم و بر اساس این ظرفیت و پتانسیل درون را ببینیم،هرگز به بیرون از کشور نگاه نخواهیم کرد.

 

 

وی طی پیشنهادی طرح جدایی نفت از اقتصاد کشور را عنوان کرد و گفت: ما می‌توانیم به صورت درصدی طی سال های آینده اقتصاد را از نفت جدا کنیم.

 

 

 یارمحمدی افزود:نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که سلیقه های مصرف کننده در حوزه حامل‌های انرژی مختلف هست و تغییر می کند.

 

وی در ادامه گفت: این مورد باعث می شود که فروش نفت به تفکیک مقدار، تعداد،دریافت و پرداخت توسط کشور ما صورت بگیرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.