گروه: اخبار استان خبر: 118804 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 ساعت : 10:49
در گفت وگو با کارشناس مسائل سیاسی عنوان شد:

کوچکترین خطای راهبردی را با طوفان پاسخ خواهیم داد/حضور ناوامریکایی در خلیج فارس یک شوی عملیات روانی است/انگلیس و امریکا ضرب شصت بچه های ما را در خلیج فارس تجربه کردند

سیدهادی میرحسینی گفت: امروز همه دشمنان به خوبی به توانمندی های دفاعی و نظامی ایران آگاه هستند و خوب می دانند که کوچکترین خطای راهبردی را با طوفان پاسخ خواهیم داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، سیدهادی میرحسینی در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: امروزه قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی به بالاترین سطح خود رسیده است به طوری که تمام نظام های جهان در معاهدات و معادلات خود جایی برای ایران محفوظ می گذارند چرا که ایران نقش تعیین کننده ای در منطقه خاورمیانه دارد.

 

وی افزود: القای جنگ با ایران در شرایطی که همه چیز خاورمیانه روی ماشه نیروهای مسلح ایران است و امریکایی ها به خوبی دست به اسلحه شدن ایران را در مبارزه با نیروهای تربیت شده خود یعنی داعش در سوریه و عراق به عینه مشاهده کردند یک بلف توخالی است.

 

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: سال های سال است که امریکا با اعزام ناوهای جنگی خود به خلیج فارس در پی ایجاد رعب و وحشت در منطقه به خصوص ترساندن ایران است که نیروهای سپاه پاسداران به خوبی با دستگیری ملوانان انگلیسی وامریکایی به خوبی ضرب شصت خود را در خلیج فارس برای همه جهانیان به نمایش گذاشتند.

 

وی تاکیدکرد: در همین مسئله دستگیری ملوانان نظامی امریکایی در خلیج فارس تمام دنیا از اقتدار دفاعی ایران به خصوص نیروی دریایی سپاه شوکه شده بود که حتی خود امریکایی ها نیز این اقتدار را نشانه آمادگی 100درصدی ایران برای مقابله با هرگونه تهدید ارزیابی کردند.

 

میر حسینی اظهارکرد: متاسفانه سناریوی برخی خودفروخته های داخلی مبنی بر ایجاد رعب و وحشت در دل مردم برای ترس از جنگ با امریکا و سایر کشورها در منطقه نشان از ناتوانی و نادم بودن تفکرات مقاومت و روحیه جهادی آنان است چرا که ناتوانی خود را در اداره امور کشور در پشت چنین مسائلی مخفی می کنند.

 

وی تاکیدکرد: لازم است این مسئولان خوب بدانند که مسئولان نظامی و نیروهای مسلح ما تحت زعامت فرمانده کل قوا به خوبی موقعیت شناسی و آمادگی توان رزمی خود را می دانند و هرکجا لازم شد به موقع از توانمندی خود بدون شک استفاده خواهند کرد ولی شمای که پشت خیلی از جریانات سیاسی هستید که اینگونه فشار برگرده مردم سوار است باید فکر کار خودتان را کنید.

 

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: امروز مردم ما به خوبی می دانند که القاء جنگ نظامی، یک جنگ روانی فریبنده از سوی دشمن و برخی عوامل داخلی است که مردم  جنگ اقتصادی  را به فراموشی بسپارند.

 

وی خاطرنشان کرد: تفکر غربی برخی مدیران در بدنه ارشد مسئولیتی و ناکارآمدی آنان در مدیریت معیشت و تنظیم بازار و یک کلام جنگ اقتصادی باعث شد که مردم  تحت فشار ناکارآمدی آنان قرار بگیرند.   

 

میر حسینی گفت: برجام یک معاهده بین المللی بود ولی وقتی امریکا و ترامپ با هدف اجرای عملیات روانی بزرگ با توجه به دعواهای سیاسی داخلی امریکا از آن خارج شد شائبه اینکه ترامپ جنگ می خواهد نه برجام در ذهن ها حاکم شد که متاسفانه برخی ها در این سال خروج امریکا از برجام نیز دلشان به طور کل خالی شد.

  

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: همان طوری که مقام معظم رهبری فرمودند: اگر دشمن یک بزند ده تا خواهد خورد، لازم است به همه کسانی که از امریکا ترس دارند برسانیم که زمان بزن در رو گذشته است امروز ایران در بالاترین سطح آمادگی دفاعی است و مطمئن باشید کوچکترین خطای راهبردی را با طوفان پاسخ خواهد داد.

 

وی تاکیدکرد: سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز دیروز در مجلس شورای اسلامی به خوبی و به درستی مواضع سپاه را در برابر هرگونه تهدید و جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران برای نمایندگان مردم در مجلس تبین و تشریح کرده است که مجلس نیز از مواضع مقتدرانه سپاه حمایت کرده است.

   

میر حسینی گفت: اجرای عملیات روانی در قالب های مختلف اعم از جنگ نظامی، تحریم، معیشت مردم و هزارا برنامه دیگر بدون شک ماحصل ماه ها کار عملیات روانی است که بند به بند از سوی دشمن در حال اجرا است و بهتر است همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند: همه باید آرایش جنگی بگیریم در همه موارد باید این آرایش را به درستی بگیریم تا همانند 40سال گذشته از مقطع زمانی خاص همانند گذشته به سلامت عبورکنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.