گروه: اخبار استان خبر: 119836 / تاریخ انتشار : 1398/3/4 ساعت : 12:54
باحضور فرماندار و جمعی از مسئولان صورت گرفت:

افتتاح مسکن مددجویی و پایگاه مقاومت بسیج در لنده/احداث35واحد مسکونی تا پایان مردادماه+تصاویر

یک باب مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) و پایگاه مقاومت بسیج با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروز و با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی لنده، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه، فرمانده ناحیه مقاومت بسبج لنده و مدیرکیمیته امداد امام خمینی(ره) یک باب مسکن مددجویی و یک باب ساختمان پایگاه مقاومت بسیج به همت بسیج سازندگی ناحیه لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

 

در این مراسم سرگرد پاسدار اسنفدیار مختاری با اشاره به تفاهم نامه صورت گرفته در سطح کلان با کمیته امداد امام خمینی(ره) در خصوص ساخت مسکن مددجویی گفت: برابر دستورالعمل و تفاهم نامه ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) بحث ساخت 35باب منزل مسکونی در شهرستان لنده از سال گذشته در این شهرستان با همکاری سایر ادارات اجرایی شده است.

 

 

 

وی افزود: از مجموع ساخت 35باب منزل مسکونی مددجویی تا کنون بیش از چهار باب منزل مسکونی افتتاح و به بهره برداری رسید و 31باب منزل دیگر نیز با پیشرفت بالای 50درصد در حال اجرا است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: امیدواریم تا پایان مهلت اعلام شده از سوی استان بتوانیم عملیات ساخت و اتمام این واحدهای مسکونی را به پایان برسانیم .

 

مختاری اظهارکرد: اعتبار ساخت هر باب منزل مسکونی مددجویی بیش از 300میلیون ریال است که قرار است کابینت و موکت تمام مسکن مددجویی استان از سوی قرارگاه خاتم الانبیاء تامین شوند.

 

وی در ادامه با اشاره به تاخیر عملیات ساخت مسکن مددجویی گفت: متاسفانه نبود مطالیح ساختمانی به خصوص ماسه در شهرستان لنده باعث تاخیر و افزایش هزینه های ساخت وساز شده است.

 

مختاری در ادامه با تقدیر از همکاری خوب کمیته امداد امام خمینی(ره)، ادارات و نهادهای که در خصوص تسهیل و روان سازی ساخت و سازها همکاری داشتند قدردانی کرد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.