گروه: اخبار استان خبر: 131532 / تاریخ انتشار : 1398/3/28 ساعت : 13:13
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان:

بزرگترین ناقض حقوق بشر به ایران تهمت می زند/بزرگداشت 17 هزار شهید ترور در استان برگزار می شود+تصاویر و فیلم

حجت الاسلام خاضع: خود آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است ایران را ناقض حقوق بشر بیان می کند از این فرصت باید برای افشای چهره خبیث آمریکا استفاده کنیم هر جا جنایتی است آمریکا در آن نقش دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز نشست ستاد برگزاری هفته باز خوانی و افشای حقوق بشر امریکایی در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در این نشست گفت: از روز پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به آنکه جمهوری اسلامی از اصلی ترین موانع سلطه آمریکا است این کشور انواع توطئه ها را برای شکست و‌ مهار کشور انجام دادند از امپراطوری رسانه نیز بهره گرفتند و علیه ایران انجام دادند و حقوق بشر را حربه ای علیه کشورهای مستقل مطرح کردند و از آن برای اعمال فشار بر کشور استفاده می‌کنند.

 

حجت الاسلام خاضع بیان کرد: آمریکا خودش بزرگترین ناقض حقوق بشر است و هر ظلم و‌جناینی است با حضور مستقیم آمریکا و با چراغ سبز آمریکاست، مسخره است که آمریکا در خصوص حقوق بشر صحبت کند.

 


وی افزود: در ششم تیرماه سال ۶۰سوء قصد به جان رهبر انقلاب را داشتیم که توسط گروه تروریستی فرقان انجام شد که نا فرجام بود در هفت تیر ۶۰بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی داشتیم که باعث شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش شد، هشتم تیر بمباران شیمایی سردشت و شهادت ۱۱۰نفر و پنج هزار مجروح بود.

 


خاضع ادامه داد: در ۱۱تیر ۶۰ترور شهید صدوقی را داشتیم، ۱۲تیر ماه ۶۷شلیک به هواپیمای ایرانی توسط ناو آمریکایی بود که ۲۹۰نفراز جمله ۶۶کودک ۵۳زن و ۴۶تبعه خارجی به شهادت رسیدند نه تنها عذرخواهی نکردند بلکه به فرماندهی که شلیک کرده بود مدال شجاعت دادند این کشور ادعای حقوق بشری دارد.

 


وی افزود: حادثه دیگر اتفاقی بود که برای مرسی افتاد و باید دید پشت پرده این جریان چیست؟ اولا خود آقای مرسی نباید به عربستان و آمریکا اعتماد می کرد اولین اشتباه مرسی بود این اتفاق واقعا نکته مهمی برای رسوا کردن لیبرال دموکراسی غرب است، این سرنوشتی که برای انقلاب مصر به وجود آمد نشان می‌دهد که اگر هوشیاری، بصیرت، زمان شناسی و دشمن شناسی، اقدام به موقع و تدبیر امامان انقلاب نبود قطعا انقلاب ما سرنوشت انقلاب مصر را پیدا می کرد انقلاب ما به الگویی برای کشورهای جهان اسلام تبدیل شده است.


خاضع گفت: خود آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است ایران را ناقض حقوق بشر بیان می کند از این فرصت باید برای افشای چهره خبیث آمریکا استفاده کنیم هر جا جنایتی است آمریکا در آن نقش دارد.رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در تشریح برنامه های این هفته گفت: نمایشگاه پوستر با عنوان جنایت های آمریکا، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، نشست های بصیرت افزایی، ساماندهی کمپین و‌ انتشار کلیپ برای شناساندن شهدای هفت تیر، انتشار زندگی و سیره زندگی شهدای هفت تیر، برپایی جلسات شعرخوانی و‌ خاطره گویی پیرامون شهدای هفت تیر، نصب المان های مناسب با هفت تیر و تبلیغات شهری از جمله این برنامه هاست.مراسم بزرگداشت و تکریم ۱۷هزار شهید ترور برگزار شود جمهوری اسلامی قربانی اصلی ترور است بنیاد شهید در این خصوص این مراسم را برگزار کند.

 

 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.