گروه: اخبار استان خبر: 131617 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 ساعت : 12:27
در بازدید از پروژه های مسکن مددجویی بهمئی مطرح شد؛

احداث بیش از 600 مسکن مددجویی در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

مسئول فنی پروژه احداث مسکن مددجویان استان کهگیلویه و بویراحمد، با رضایت از کیفیت بالا و روند اجرای کار پروژه های بهمئی، گفت: در صورت تامین اعتبار تا پایان شهریور پروژه ها به بهره بردای می رسند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛مسئول فنی پروژه  احداث مسکن مددجویان استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در بازدید از این پروژه ها در بهمئی، از کیفیت بالا و روند اجرای کار پروژه های این شهرستان تقدیر کرد.

 

رضا لطیف پور با تقدیر از بسیج سازندگی ناحیه بهمئی برای پیگیری به موقع امور مربوط پروژه احداث مسکن مددجویان این شهرستان، گفت:سرعت اجرای پروژه و کیفیت مصالح و همچنین رعایت مسائل فنی و ایمنی این پروژه قابل تقدیر است.

 

 

وی با بیان اینکه در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از 600 پروژه احداث ساخت مسکن مددجویی داریم، گفت: با توافق  بین بسیج سازندگی نواحی،کمیته امداد، قرارگاه محرومیت زدایی و بنیاد برکت این پروژه ها تامین اعتبار و در حال تکمیل است که در صورت تامین به موقع اعتبار تمامی پروژه ها تا شهریورماه امسال به بهره برداری می رسد.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این راستا به خبرنگار ما گفت: از این تعداد پروژه مسکن مددجویی استان، 74 مورد به شهرستان بهمئی تخصیص یافت.

سرگرد پاسدار باقر پسنده تصریح کرد: 20 مورد از ساختمان های سهمیه ما تکمیل و تحویل مددجویان داده شد.

وی افزود:17 پروژه دیگر در مرحله دیوار چینی، 3 مورد در مرحله اجرای سقف و 34 مورد در مرحله فندانسیون هستند.

تصاویر مربوط به بازدید مسئولان از پروژه های مسکن مددجویی بهمئی را در ادامه مشاهده کنید:

 

 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.