گروه: اخبار استان خبر: 136723 / تاریخ انتشار : 1398/6/16 ساعت : 00:08

پرده برداری امام جمعه سرفاریاب از استخدام غیرقانونی در شرکت گاز

حجت الاسلام پژمان گفت: برخی استخدامی‌ها در شرکت گاز غیرقانونی که به نام سرفاریاب است در حالی که هر گونه استخدامی باید ازطریق آزمون صورت بگیرد تا تمام مردم حق شرکت داشته باشند وحقی ازکسی ضایع نشود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امام جمعه سرفاریاب ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از گناه با اشاره به پیام های عاشورا گفت:مقاومت یکی از پیام های عاشوراست؛ بر سر ارزش‌ها بمانیم و مقاوم کنیم تا پیروز و سربلند باشیم. امروزه جنگ، جنگ اقتصادی است که اگر ثابت قدم و متحد باشیم و درست مدیریت کنیم قطعاً پیروز خواهیم بود.


خطیب جمعه سرفاریاب یکی دیگراز پیام های عاشورا را ایستادگی در برابر ظلم خواند و گفت: آن حضرت به جهانیان آموخت که بایستی به قیمت جان و مال خود در برابر ظلم مقاومت کرد.


حجت الاسلام پژمان از «هیهات من الذله» به عنوان پیام جاودانه عاشورا یاد کرد و گفت: امام حسین در این قیام شعار نه سازش و نه تسلیم را سر داد.


وی دربخش دیگری ازسخنان خودبه استخدام های غیرقانونی درشرکت گازکه به نام سرفاریاب هست اشاره وعنوان کرد: برخی استخدامی‌ها در شرکت گاز غیرقانونی که به نام سرفاریاب است در حالی که هر گونه استخدامی باید ازطریق آزمون صورت بگیرد تا تمام مردم حق شرکت داشته باشند وحقی ازکسی ضایع نشود.


امام جمعه سرفاریاب بیان کرد: انتظار داریم که اولویت استخدام در ادارات سرفاریاب ابتدا با نیروهای بومی باشد چرا که جوانان دارای مدارک در سطح بالا و بیکار هستند.

 

وی گفت: توجه و رسیدگی به مشکلات جوانان یک نیاز مهم شهرستان و بخش بوده و از مسئولین انتظار می‌رود در این زمینه بیشتر تلاش کنند.

 

حجت الاسلام پژمان اظهارکرد:جوانان سرفاریاب امروز از این استخدام ناراضی هستند و اعتراض کرده اند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.