گروه: اخبار استان خبر: 136780 / تاریخ انتشار : 1398/6/16 ساعت : 16:39
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

واکنش نائب رئیس جدید شورای شهر یاسوج به شائبه تبانی در انتخاب هیئت رئیسه شورا

عضو شورای شهر یاسوج گفت: اهل تبانی و مقدمه چینی نیستم چیزی که اکنون رخ داده است برای من رضایت بخش است.

نائب رئیس جدید شورای شهر یاسوج در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص انتخاب اعضای هیئت رئیسه و برخی شایعات گفت: از ابتدای تشکیل شورای شهر این موضوع بود که تعاملی بین اعضای شورا و شهرداری ایجاد نشود که برخی ها از  آن استفاده های خودشان را داشته باشند به همین دلیل آمدند و اقلیت و اکثریت را به میان آوردند و من همیشه با این روند مخالف بودم.

 

محمدرحیم دهرابپور گفت: جلوتر که آمدیم به این نتیجه رسیدیم که فضایی ایجاد کنیم و تعاملی ایجاد شود که  دو گروه و صف بندی در شورای شهر به وجود نیاید و هیئت رئیسه را تشکیل دهیم.

 

عضو شورای شهر یاسوج تصریح کرد: دیدگاه من این بود اما برخی ها آمدند و همان اکثریت و اقلیت را مطرح کردند که در تقابل با همدیگر بود نه تعامل؛ من به دنبال این بودم که انتخاباتی در یک فضای آرام و تعاملی شکل بگیرد، اهل تبانی و مقدمه چینی نیز نبودم چیزی که اکنون رخ داده است برای من رضایت بخش است.

 

وی گفت: قانون اینگونه گفته است که اگر در انتخاب ریاست شورا آرای دو نفر برابر شد یا باید از طرح ایثارگری، یا از سطح تحصیلی و یا قرعه کشی استفاده شود که در بحث ایثارگری اقای خوبانی جانباز ایثارگر هستند و به عنوان رئیس شورا انتخاب شدند.

دهراب پور عنوان کرد: در بحث نایب رئیس نیز اعضا تاکید کردند  که من به عنوان نایب رئیس انتخاب شوم که در شورا صمیمیت  ایجاد شود که در این میان اقای نگین تاجی موضوعی را مطرح کردند و من نیز گفتم نیازی به رای شما نداشتم، وی از عواملی بود که از سال گذشته هر اندازه تلاش کردیم شورا به سمت اقلیت و اکثریت نرود اجازه ندادند.

 

عضو شورای شهر یاسوج افزود: وظیفه اصلی شورا سیاست گذاری و برنامه ریزی است و همیشه به دنبال این بودم که اراده قوی برای اجرای برنامه های شهرداری نیست که این اراده ایجاد شده است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.