گروه: اخبار استان خبر: 137756 / تاریخ انتشار : 1398/7/6 ساعت : 09:04

بیدانجیر؛ منطقه ای که بخشدار خودش را نمیشناسد/هفته دوم مهرماه از راه رسید مدارس بیدانجیر تعطیل است

هفته دوم مهرماه از راه رسید و هنوز مدارس بیدانجیر تعطیل است، ششمین روز از مهرماه شروع شده و در سراسر ایران اسلامی مدارس سرگرم درس و بحث هستند اما در گوشه ای از میهن پاکمان فرزندانی هستند که خبری از درس و مشق ندارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خدمت هست که شما را صاحب نام و آبرو در دو دنیا خواهد کرد نه سوار شدن بر اریکه قدرت؛ آقای بخشدار محترم حالا که شما به ما سر نمیزنی ،لطفی کن ادرسی بده تا ما جویای احوالت باشیم برادر.

 

هفته دوم مهرماه از راه رسید و هنوز مدارس بیدانجیر تعطیل است، ششمین روز از مهرماه شروع شده و در سراسر ایران اسلامی مدارس سرگرم درس و بحث هستند اما در گوشه ای از میهن پاکمان فرزندانی هستند که خبری از درس و مشق ندارند، منطقه بیدانحیر که دایرشده از روستاهای تل سیاه،چالباغ علیا، چالباغ سفلی، آبچنار و اندرون است، مدارس ابتدایی و راهنمایی خود را به خاطر اعتراض به بی عدالتی و تبعیض و ناسامانی و عدم توجه مسئولان و نبود راه ارتباطی و نبود آب شرب و... را تا زمان ساماندهی مشکلات توسط مسئولان مربوطه تعطیل کردند و اولیاء محترم دانش آموزان از حضور فرزندان خود در کلاس های درس ممانعت می کنند.

 

بخشدار محترم بخش سرفاریاب جناب اقای مرادپور بزرگوار، دعوت نامه، پیک،سفیر و استدعا و خواهشی نیاز ندارید تا شما را دعوت کنیم به منطقه بدبخت و ستمدیده بیدانجیر اما حال این روزهای شما مرا یادضرب المثلی میندازد با این مضمون که میگوید " آدم خواب برده را می شود بیدار کرد اما کسی که خودش را زده بخواب نمی شود بیدار کرد "؛ یا شاید هم از صاحب منصبان بالاتر یاد گرفتی که وقتی اتفاقی حساس در حیطه کاری آن ها پیش می آید تا مدتی پیدایشان نمیشوند وقتی اب از آسیاب افتاد آن وقت تازه آفتابی می شوند.

 

آقای مرادپور عزیز امروز شش روز هست مدارس منطقه بیدانجیر تعطیل است، چرایش را کاملا واقفید بزرگوار، اما این حقیر برای دیگران در مینگارم تا بدانند که بخشدار محترم از زمانی که به سمت بخشداری رسید تا الان، طبق اطلاعاتی که به بنده حقیر دادند به منطقه محروم بیدانجیر نیامده مگر یک بار و آن هم بخاطر همراهی با معاون محترم عمرانی استانداری نه بخاطر بازدید از منطقه.

 

بیدانجیر با جمعیتی بالغ بر ۲۹۰نفر که در حال حاضر نزدیک به ۶۰دانش آموز دارد و چندین نفر دیگر هم بخاطر نبود امکانات ترک تحصیل کردند و یا به مناطق دیگر مهاجرت کردند، بخشدار محترم و بزرگوار بدان که این تعداد جمعیت شما را نمیشناسند و شما را همینطور چون ارتباطی بین ما ها وجود ندارد بدانید که اصلی در شیوه مدیریت داری هست که بیان میکند " مدیری که خودش را در اتاقی حبس کند و در جلوی چشم کارکنانش نباشد و دسترسی به او آسان نباشد شکست خواهد خورد.

 

شما هم بدانید زمانی که بخشدار دور از مردم بخش منطقه خودش باشد و در مشکلات و سختی ها در کنار مردمش نباشد یقیقا موفق و پایدار نخواهد بود بدانید که منطقه بیدانجیر بخاطر ۹کیلومتر یا کمتر از ۹کیلومتر جاده ارتباطی نادرست و بدون آسفالت ،دچار خسارت سختی شده اند گاهی ماه ها ارتباطشان قطع میشود بخشدار گرامی.

 

ایا در دولت تدبیر و امید که جناب عالی نماینده آن هستید، هفتاد و اندی خانواده را که جمع آن ها نزدیک به ۳۰۰نفر است را لایق آسفالت کردن ۹کیلومتر جاده ارتباطی نمیدانید حتی آسفالت سرد نه از نوع گرم؟ آیا منطقه بیدانجیر که در سرچشمه رودمارون قرار دارد لایق پمپاژ آب به خانه های آن ها نمیدانید؟ و....

 

بخشدار محترم و بزرگوار بخش سرفاریاب؛ بدانید که وظیفه شماست که خادم مردم باشید؛ به امید پاسخگویی شما؛ تا زمانی که تدابیری حقیقی و اصولی و قانونی اندیشه نشود به سراغ شما خواهم آمد

 

 طلبه مطالبه گر منطقه بیدانجیر شیخ رضا غفاری

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.