گروه: اخبار استان خبر: 137810 / تاریخ انتشار : 1398/7/7 ساعت : 11:30
گزارش اختصاصی؛

پرده برداری از تخلف و شگرد عجیب تعویض روغنی های یاسوج/ریختن روغن های تقلبی در ظرف برندهای مشهور روغن موتور+فیلم

معاون بازرسی سازمان صنعت و معدن استان از کشف و ضبط 200 قوطی روغن ماشین تقلبی در شهر یاسوج خبر داد.

معاون بازرسی سازمان صنعت و معدن استان در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: طبق بررسی های انجام شده برخی از تعویض  روغنی های سطح شهر یاسوج  اقدام به فروش روغن ماشین تقلبی به قیمت روغن موتور های اصلی کرده اند.

 

روح الله باقری فرد بیان کرد: برندی مثل بهران که یک برند معروف در کشور است توسط این تعویض روغنی ها مورد سو استفاده قرار گرفته است و این افراد بعد از خالی شدن قوطی روغن بهران به صورت مجدد آن را با روغن موتور فله ای که قیمت کمتری نیز دارد پر می کنند و به عنوان برند به مردم می فروشند.

 

باقری فرد عنوان کرد: این کار تعویض روغنی ها تخلف محسوب می شود متخلفان در این خصوص شناسایی شده اند و پرونده تخلف انها نیز به تعزیرات حکومتی ارسال شده است بدون شک شدید ترین برخورد را با این افراد خواهیم داشت.

 

وی افزود: وقتی مردم از این روغن ها استفاده می کنند ممکن است  موتور خودرو آنها  در اثر این روغن ها دچار مشکل می شود و خودرو جام کند در حالی که فکر می کرده از روغن اصل استفاده کرده است.

 

باقری فرد در پیان تاکید کرد: توصیه ما به شهروندان این است که وقتی به تعویض روغنی ها مراجعه می کنند حتما از پلمپ بودن درب قوطی روغن مطمئن شوند و سعی کنند و حتما متذکر شوند کسی که تعویض روغن را انجام می دهد قوطی  روغن را سوراخ کند که نتوانند برای بار دوم از آن استفاده کنند.

 

در ادامه تصاویر و فیلم مربوط به چگونگی قالب کردن روغن موتور های تقلبی به جای روغن های اصل را مشاهده می کنید:

 

---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.