گروه: اخبار استان خبر: 138124 / تاریخ انتشار : 1398/7/13 ساعت : 14:21
در سکوت آموزش و پرورش استان؛

پاسخ توئیتری وزیر آموزش و پرورش به خبر صبح زاگرس/بی توجهی به مائده را به طور جدی پیگیری می کنم+تصاویر

وزیر آموزش و پرورش در شبکه اجتماعی توئیتر به گزارش مربوط به دختر مخترع کهگیلویه و بویراحمدی که در صبح زاگرس منتشر شده بود واکنش نشان داده و قول پیگیری جدی موضوع را داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در هفته های اخیر گزارشی از نوجوان 15 ساله کهگیلویه و بویراحمدی در این پایگاه خبری منتشر شد؛ دختری که توانست با دستان خالی و تنها با کمک پدر و دوستانش پلاستیک تجزیه پذیر، خوراکی و ضد سرطان را اختراع کند.

 

مائده میگقت من عاشق طبیعت هستم و هر جا می روم زباله های موجود در طبیعت را جمع اوری می کنم هر چند که کار من برای بقیه مسخره است اما اینگونه نیست.

 

مائده توانست در جشنواره نوجوان خوارزمی که در اصفهان برگزار شد رتبه سوم را کسب کند اما متاسفانه در مسیر رفتن به جشنواره خودرویی که آموزش و پرورش  استان در اختیار انها گذاشته بود در اثر خواب آلودگی راننده دچارانحراف  و برخورد با گاردریل جاده شد.

 

مائده در این تصادف از ناحیه گردن و کمر دچار مشکل شد، گزارش کامل را اینجا بخوانید.

 

بعد از انتشار گزارش آموزش و پرورش استان هیچ واکنشی نشان نداد، طبق تماس هایی که خبرنگار این پایگاه خبری با  پدر مائده داشته است تا کنون مسئولان آموزش و پرورش هیچ  سراغی  از مائده نگرفته اند.

 

انتظار می رفت بعد از انتشار گزارش وضعیت مائده، آموزش و پرورش استان واکنشی نشان می داد و حداقل سراغی از مائده می گرفت اما گویا سکوت را بر هر چیز دیگری ترجیح دادند.

 

یکی از کابران فضای مجازی استان چند روز قبل در پستی  وضعیت مائده را به صورت مختصر نوشته و توییت کرد که واکنش های مختلفی را به دنبال داشت.

 

این توییت  با استقبال کابران مواجه شد به گونه ای که به گوش وزیر آموزش و پرورش نیز رسید.

وزیر آموزش و پرورش به این توئیت واکنش نشان داده است و زیر آن نوشت:

امیدوارم مائده عزیزم به زودی سلامتیش را به دست آورد اما این بی توجهی را به صورت  جدی  پیگیری می کنم، سلام من را به این دخترم برسانید و بگویید ما کنارش هستیم.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.