گروه: اخبار استان خبر: 138551 / تاریخ انتشار : 1398/7/23 ساعت : 17:18

دستور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی برای اخراج نیروهای بدون مجوز/نامه ای که دو هفته از آن میگذرد

کلیه مدیران مکلفند در طی یک هفته از تاریخ این نامه ، نسبت به اخرج نیروهای شرکتی ، قراردادی، پزشک خانواده و ... که مراحل گزینش آنها انجام نشده اقدام نمایند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای رسمی دستور اخراج نیروهای بکارگرفته شده فله ای و بدون مجوز قانونی را صادر کرد.

 

 روز گذشته گزارش یک سازمان نظارتی مبنی بر بکارگیری غیر قانونی ۱۶۱ نیرو در بیمارستان شهید جلیل یاسوج و همچنین بکارگیری ۵۷ نیروی شرکت خدماتی در مشاغل اداری و کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی در صدای دنا منتشر گردید.

موضوع بررسی و برخورد با نیروهایی که به صورت غیر قانونی و فله ای در ستاد دانشگاه و مراکز بهداشتی درمانی به کار گرفته شده بودند به مطالبه ای عمومی و جدی تبدیل شده به طوری که مسوولان ارشد استانی نیز بر حل این موضوع و رعایت عدالت و ازبین بردن تبعیض تاکید فراوان دارند.

 

پرویز یزدان پناه در این نامه که خطاب به معاونین دانشگاه، مدیران شبکه های بهداشتی و درمانی، روسای بیمارستان ها، روسای مراکز بهداشت با موضوع اخراج نیروهای گزینش نشده صادر شده است می نویسد:« با توجه به تذکرات  متعدد واحدهای نظارتی دانشگاهی و خارج از دانشگاه، مبنی بر جذب و بکارگیری نیروی انسانی در واحدهای تابعه بدون مجوز و بدون رعایت مراحل قانونی ، بدینوسیله اعلام می دارد کلیه مدیران مکلفند در طی یک هفته از تاریخ این نامه ، نسبت به اخرج نیروهای شرکتی ، قراردادی، پزشک خانواده و … که مراحل گزینش آنها انجام نشده اقدام نمایند».

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان در ادامه تاکید می کند که « در صورت رعایت نشدن این امر، بعد از مهلت تعیین شده مسوول مربوطه به همراه کارگزین و حراست آن واحد به تخلفات اداری معرفی خواهند شد.»

 

تاریخی که در این نامه ذکر شده است ۳ مهر ۱۳۹۸ است که تا امروز ۲۰ روز از تاریخ صدور نامه و ۱۳ روز از پایان مهلت داده شده در این نامه گذشته است و  علیرغم پایان یافتن ضرب الاجل یک هفته ای سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، باید به عموم مردم پاسخ دهند که آیا این کار انجام شده است یا خیر؟

 

 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.