گروه: اخبار استان خبر: 140235 / تاریخ انتشار : 1398/9/7 ساعت : 08:48
گزارش تصویری؛

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

400 نفر از دانش آموزان دختر کهگیلویه ای با هدف آشنایی با آرمان های شهدا به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر روز گذشته  400 نفر از دانش آموزان دختر کهگیلویه ای با هدف آشنایی با آرمان های شهدا به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

حمزه محقق زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه گفت : این کاروان 400 نفری دانش آموز دختر مقطع متوسطه دوم شهرستان حضور دارند که به مدت سه روز از یادمان والفجر ۸ ؛ شلمچه و دهلاویه بازدید خواهند کرد .

وی افزود: اردو های راهیان نور، گذشته از سفرش ، نه تنها یک فرهنگ بلکه بیداری فکرو اندیشه، یادآور رشادت ها و شجاعت ها و غریبی های بهترین فرزندان و جوانان این مرزو بوم است.یادآور شور مردانگی و خلوص واوج تجدید میثاق با شهدای گرانقدراست. قتلگاهی که بهترین دلیرمردان روزگار خود را نظاره گر بوده است.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهدشت تصریح کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب که می فرمایند،"خاطره این سرزمین ها را زنده نگهدارید این سرزمین ها ، این بیابانها، این رود کارون ، این جاده اهواز- آبادان – خرمشهر این مناطق گوناگون که با اسمهای مختلفی امروز خودشان را به شما معرفی می کنند، اینها شاهد برترین فداکاریها و مجاهدت ها و از خود گذشتگی ها بوده اند "سپاه ناحیه کهگیلویه درهمین راستا شرایط اعزام 400 نفر ازدانش آموزان شهرستان را به مدت 3 روز در مناطق عملیاتی جنوب فراهم کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه جوانان نسل کنونی باید با الگوی گیری از اردوهایی راهیان نور خود را با فرهنگ جبهه و جنگ عجین کنند،گفت:حرکت عظیم و بزرگ راهیان نور سالیان سال است که شروع شده و با عزم و اراده مسئولان و همت والای بسیجیان ادامه پیدا خواهد کرد.

گفتنی است تا پایان سال جاری 1500 نفر از دانش آموزان کهگیلویه ای توسط سپاه ناحیه این شهرستان به مناطق جنوب کشور اعزام خواهند شد.

 

تصاویر تکمیلی؛

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.