گروه: اخبار استان خبر: 140660 / تاریخ انتشار : 1398/9/15 ساعت : 20:37
در جلسه هیات مذهبی شهرستان چرام:

رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستــان چرام انتخاب شد

درجلسه ای که باحضور ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چرام واعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان درمحل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان منعقدگردید،رأی گیری برای انتخاب رئیس این شورا برای یک دوره دوساله برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس درجلسه ای که باحضور رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چرام واعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان درمحل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار و پس از رأی گیری رئیس این شورا برای یک دوره دوساله برگزارشد.

اعضای شورا به اتفاق آرا رای به ابقای حاج محمود جانی پور برای یکدوره دوساله دادند لازم به ذکراست که ایشان دوسال اخیر نیز رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان چرام بودند.
 

حجت الاسلام حسینی طلب رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان چرام در گفتگو باخبرنگارپایگاه خبری تحلیلی چرام، ضمن تبریک به حاج محمود جانی پور با اعلام این خبر افزود: این انتصاب فرصتی مناسب جهت پیگیری امورات هییات مذهبی شهرستان و ایجاد تحول مهم در پیشبرد اهداف کمی و کیفی هییات مذهبی خواهد بود و با توانی که در مسئول شورای هییات شهرستان سراغ دارم ان شاء الله از عهده این مسئولیت بزرگ نیز بر خواهد آمد.


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چرام با اشاره به برنامه های پیشروی هیئات مذهبی ،آموزش مسئولین و کادر هیئات مذهبی،تشکیل صندوق حمایتی،کادر سازی و استفاده از ظرفیت های مردمی خیرین جهت پیشبرد اهداف هییات را از جمله برنامه های اجرایی شورای هییات مذهبی شهرستان برشمرد و بر حمایت از این فعالیت ها تاکید کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.