گروه: اخبار استان خبر: 140876 / تاریخ انتشار : 1398/9/20 ساعت : 14:28

نشست شهردار و شورای شهر چرام با مدیرکل میراث فرهنگی استان/ابهام در وضعیت تملکی باغ گردشگری چشمه بلقیس+تصاویر

جلسه شهردار و اعضای شورای شهر چرام با مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان در شهرداری چرام برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه شهردار و اعضای شورای شهر چرام با  مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان در شهرداری چرام برگزار شد.

نوری زاده شهردار چرام گفت: شهرستان چرام مناطق گردشگری زیادی دارد و نیازمند توجه بیشتر مسولین استانی به این مناطق گردشگری است.

 

نوری زاده افزود: وضعیت باغ گردشگری چشمه بلقیس معلوم نیست و فقط پنجاه درصد این باغ متعلق به دولت است و به همین خاطر امکان سرمایه گذاری چه در بخش خصوصی  و چه در بخش دولتی با موانعی روبه رو است.

 

وی افزود: در سال های گذشته اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان در بحث زیباسازی و ایجاد فضای مناسب برای گردشگران در باغ چشمه بلقیس اقدام شایسته ای انجام داده ولی متاسفانه در این یکی دو سال اخیر توجهی به این مکان گردشگری از طرف اداره کل میراث فرهنگی ندیدیم.

 

صفایی مدیرکل میراث فرهنگی گفت: شهرستان چرام جایگاه سوم در استان را در بحث گردش پذیری  بعد از یاسوج و دنا داراست و باید زیرساخت های لازم را برای حضور هرچه بیشتر گردشگران در این شهرستان مهیا و آماده کنیم.

 

در ادامه حدادی عضو شورای شهر چرام گفت: مناطق زیاد گردشگری در چرام از جمله چشمه سیاه و قلعه تارخی چرام  وجود دارد که نیازمند توجه بیشتر مسولین است.

 

تصاویر تکمیلی این نشست در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.