گروه: اخبار استان خبر: 141106 / تاریخ انتشار : 1398/9/26 ساعت : 18:51
یادداشت؛

انحراف در اصل مناظره، با آقازاده های فربه شده از رانت/وقت محاکمه است

وکیلی باید بیاید و علت رشد قارچ گونه آقا زادگانی چون فرزند کارچاق کن عباس آخوندی را تحت هیات رئیسه بی نظارتش پاسخ دهد و نام و آدرس به کار گماشته هایش را در شبکه اقماری توسعه ملی و ایمیدرو دقیقا بسراید تا زیلایی بدنام این رفتارهای دروغین نشود که لیست کلنگی امید به جای ساماندهی امور معیشتی مردم به امور خانوادگی خود سامان داده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با توجه به خبر منتشره پیرامون مناظره آقایان سید شکرالله امامی و محمد علی وکیلی و انحراف موضوع توسط برخی افراد با فرافکنی و فرار به جلو ، جوابیه به شرح ذیل است:

سید شکراله امامی بر اساس ادعای وکیلی در مناظره یاسوج وی را به هماوردی طلبید.


برخی دست اندرکاران رسانه ای که نام و نان شان به واسطه مرزبندی های کاذب و تمسک به نام وکیلی ها و اصلاحات بدلی و برخی براندازان تامین شده است درصدد انحراف در اصل مناظره مثلاً با آقازاده های فربه شده از رانت های پیدا و پنهان شده اند که طول و عرض شان برای همه مشخص است.

 

امامی، شیخ مهدیه نشین اجاره ای قم را به تعبیر آن دانشجوی واقعی به مناظره طلبیده که از اجاره نشینی در کسوت طلبگی به مرد میلیاردی مجلس  معروف شده است.


او باید به مناظره ای که بیان کرده وارد شده تا در هماورد با خطیبی توانا و به تعبیر فرافکنانه آنان معلمی فاقد نام و نشان به شفافیت شبکه سازی اعوان و انصارش در کیش و قشم تا بندرعباس و ویلاهای شمال و جنوب پاسخ دهد.


او باید بیاید تا با افشاگری سیدی از سلاله پاک سادات راجع به انباشت سرمایه نکبت زاده ها پاسخ دهد.

او باید بیاید تا مردم رمز از شأنیت افتادن مجلس در راس امور را از لسان خطیبی توانمند بدانند.


او باید بیاید تا مفهوم معامله و کار چاق کنی در مجلس در راس امور را زیلایی ها بدانند که هنوز  چه پوپولیست هایی با نام آنها بازی می کنند.

 

آن شیخ باید بیاید تا نوچه هایش، توانمندی سربازان امام و رهبری را در این دیار به محک بنشینند و درس عبرت بگیرند که بازی با واژه ها در تلویزیون و ادعای مناظره در میدان سخن با امامی به تفاوت آسمان و زمین خواهد ماند.

 

آن شیخ در بازی با واژه های حوزوی به مناظره کسانی رفته است که صفر تا صد رشدش را تحت صدقه سری شهید میثمی در سپاه نمی دانند که با کشف لباسش به آرمان  روحانیتی چون او پشت کرد و به جرگه اصلاحات بدلی پیوست.

 

او اگر نیاید خواهیم گفت که حلقه ایمیدروی اش زیلایی ها نیست و اصلاح طلبانی است از جنس مشارکت و سازمان منحله مجاهدین.

 

او اگر نیاید خواهیم گفت که یاران غارش چون ربیعی چگونه و به چه علت فریادشان از دست انتظارات غیر قانونی اش بلند شد و چگونه از استیضاح آخوندی عقب نشینی کرد!

 

او باید بیاید و علت رشد قارچ گونه آقا زادگانی چون فرزند کارچاق کن عباس آخوندی را تحت هیات رئیسه بی نظارتش پاسخ دهد و نام و آدرس به کار گماشته هایش را در شبکه اقماری توسعه ملی و ایمیدرو دقیقا بسراید تا زیلایی بدنام این رفتارهای دروغین نشود که لیست کلنگی امید به جای ساماندهی امور معیشتی  مردم به امور خانوادگی  خود سامان داده اند.


او البته وقت مناظره را هم از دست داده است و اکنون وقت محاکمه است در افکار عمومی از باب رفتار و کردارش که از خاتمی به احمدی نژاد و از احمدی نژاد به روحانی کوچ می کند و پس از رانت های بسیار به تکفیر او می پردازد و به زعم خودش با حمله به بیانیه موسوی در آشوب ها و اغتشاشات اخیر شاید و شاید چهره اش را تطهیر کند اما حاشا و کلا که مردم با ساختار شخصیت سیاسی این چنین افرادی آشنا نباشند و علت این مذبذب منشی اش را ندانند.


او با سیدی از سلاله پاک امام زاده علی طرف است که ببر بیان است در عین صداقت و پاک دستی که با همه ناجوانمردی ها با نان پاک معلمی، مدیریت فرهیختگان فرهنگی را پشت سر گذاشت و به فرمانداری و مدیر کلی سیاسی رسید تا رفتار چنین اشخاصی را کارشناسی کند در عین حالی که هیچگاه دین و انسانیت را به بهای پست نفروخت.


نوچه های مدعی با ردای آقازادگی حساب کار خود را داشته باشند و سرک نکشند که مردم می دانند همه  آنچه را که خود نمی دانند.

 


یادداشت: رامین پاسیار

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
بصیرت عمار
1398/9/26 - 22:02
درود بر سردار جنگ نرم
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.