گروه: اخبار استان خبر: 141508 / تاریخ انتشار : 1398/10/5 ساعت : 20:50

تعطیلی پروژه میلیاردی تقاطع غیرهمسطح ورودی دهدشت+تصاویر

مسئول فنی و سرپرست کارگاه گفت: در همین ابتدای کار پروژه به علت عدم تواف بین مالکین اراضی پروژه تعطیل شد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از پروژه های عمرانی شهرستان کهگیلویه ساخت تقاطع غیرهم سطح است که کارگاه آن در چهار راه خروجی دهدشت ساخته شده است.این طرح ملی و کارفرمایان آن شرکت توسعه زیرساخت راهها و پیمانکارآن شرکت افق راه جهان بین است.

 

رحمان صادق فر مسئول فنی و سرپرست کارگاه گفت: شروع این پروژه در فروردین ماه  ۹۷ صورت گرفت و  بعد از آن تجهیز کارگاه انجام شد. همچنین کلیه مقدمات کار اعم از نقشه برداری و دیدن مشکلات پروژه و شناسایی مالکین زمین های درون طرح نیز بررسی شد.

صادق فر گفت: این پروژه شامل دو زیرگذر و روگذر بر روی جاده دهدشت - بهبهان با رمپ های مجاور و همچنین جاده دهدشت - پاتاوه با رمپ های مجاور بوده که با وجود مسیرهای پرتردد و خطرناک یکی از ملزومات و خواسته های مسئولین و مردم بوده است.

 

وی افزود: مبلغ قرارداد این تقاطع قریب به ۹۰ میلیارد ریال بوده که شامل کلیه موارد ذکر شده است و البته با وجود جابجایی بسیاری از زیرساخت های شهری که در مسیر پروژه بوده همانند خط لوله آب و گاز و همچنین مسیر عبور برق هزینه های جانبی در برخواهد داشت.

 

صادق فر با اشاره به برخی از مشکلات پیش روی این پروژه گفت: در همین ابتدای کار پروژه به علت عدم توافق بین مالکین اراضی پروژه تعطیل شد و تاکنون با وجود پیگیری های شهرستانی و استانی و حتی کشوری مشکلات در این زمینه مرتفع نشد و این پروژه در حالت راکد ماند و به احتمال زیاد این کارگاه جمع آوری شود.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.