گروه: اخبار استان خبر: 141828 / تاریخ انتشار : 1398/10/18 ساعت : 01:12

امام خامنه‌ای: آمریکا در حال گرفتن انتقام نابودی داعش از حشدالشعبی است/مردم منطقه از آمریکا متنفرند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرستاران درباره حمله آمریکا به پایگاه حشدالشعبی عراق بیان کردند: بنده و دولت و ملت ایران بشدت این خباثت آمریکا را محکوم می‌کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس : حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار با جمعی از پرستاران سراسر کشور، حمله آمریکا به حشدالشعبی عراق را به شدت محکوم کردند.

 

گزیده‌ای از بیانات ایشان را در ادامه می‌خوانید:

ملاحظه کنید [آمریکایی‌ها] در عراق و سوریه چه میکنند. انتقام داعش را از حشدالشعبی دارند میگیرند.

حشدالشعبی چون داعش را که اینها ساخته و پرداخته کرده بودند زمین‌گیر و ازاله کرد، حالا دارند انتقام میگیرند؛ بنده و دولت و ملت ایران بشدت این خباثت آمریکا را محکوم میکنیم.

حالا نکته‌ی قابل توجه این است که وقتی از این حوادث برای آمریکایی‌ها پیش می‌آید  ملاحظه میکنید در بغداد و سراسر عراق هیجان ضدآمریکایی چقدر است باز آن جناب توییت کرده که ما این را از چشم ایران می‌بینیم و پاسخ ایران را خواهیم داد. اوّلاً غلط میکنید؛ ثانیاً منطقی باشید، که نیستید مردم کشورهای این منطقه از آمریکا متنفرند شما آمریکایی‌ها در عراق و افغانستان جنایت کردید و آدم کشتید مردم عراق و سوریه و افعانستان از آمریکایی‌ها متنفرند و این تنفر یک جایی بیرون میزند.

لازمه‌ی حرکت سیاسی و امنیتی که آمریکا در منطقه میکند، همین نفرت است. جمهوری اسلامی اگر تصمیم بگیرد با کشوری معارضه و مبارزه کند، صریح این کار را میکند. ما به منافع و مصالح کشور و ملتمان پایبندیم؛ به عزت و پیشرفت و عظمت ملت ایران بشدت پایبندیم و هر کس اینها را تهدید کند، بدون هیچ ملاحظه‌ای با او روبه‌رو میشویم و ضربه‌ی خود را وارد میکنیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.