گروه: اخبار استان خبر: 142246 / تاریخ انتشار : 1398/10/19 ساعت : 20:35
ربیعی:

از سپاه بخاطر عملیات دقیق تشکر می‌کنیم/ سردار سلیمانی مهم‌ترین فرد نظامی در جهان بود

سخنگوی دولت گفت: صبح امروز سپاه پاسداران پاسخ موعود را محقق کرد و همچنین از سپاه برای این عملیات دقیق سپاسگذار هستیم که با قدرت تمام، مرکز تروریسم دولتی آمریکا مورد هدف قرار گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از مشرق، علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران گفت: امروز ترامپ چهره منفوری میان مردم ایران، جهان اسلام و همچنین میان روشنفکران و آزادی‌خواهان جهان دارد.

وی افزود: تشییع پیکر پاک این شهیدان فرصتی تاریخی برای ما خلق کرده و فرصتی نو برای ایران پدیدی آورد. همه دیدند پایه‌های مشروعیت مدنی نظام جمهوری اسلامی ایران چگونه استوار است. ترامپ و پمپئو احمقانه می‌گفتند که مردم با این نظام نیستند و من فکر می‌کنم آمریکا با این تخیل جسارت این ترور را پیدا کرد، بی‌تردید این ترور ثابت کرد که داعش و تروریسم بخشی از بازی آمریکا برای حضور در منطقه بوده و اینها آنگونه که ادعا می‌کردند برای مقابله با داعش به منطقه نیامده بودند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: شهید سلیمانی مهمترین فرد نظامی در جهان بود که بیشترین تاثیر را در داعش‌زدایی داشت. اگر شهید سلیمانی و همراهان او نبودند، تروریسم منافع جهان را هدید می‌کرد؛ امروز از همه صلح‌طلبان در دنیا می‌خواهیم که با صدایی بلند علیه «تروریسمِ ترامپی» فریاد بزنند. دیروز شاهد بودیم که پمپئو و وزیر خارجه انگلیس تلاش کردند بگویند که شهید سلیمانی ما برای پیام صلح به عراق رفته بود ولی سندی رو نکردند. ما موظف به پاسداشت خون شهید سلیمانی هستیم. انتقام و انسجام با هم و در کنار هم ما را به جلو خواهد برد. از سوی دولت از مردم و کسانی که در جهان به سوگ نشسته سپاس گذارم هستیم.

ربیعی خاطر نشان کرد: صبح امروز سپاه پاسداران پاسخ موعود را محقق کرد و همچنین از سپاه برای این عملیات دقیق سپاسگذار هستیم که با قدرت تمام، مرکز تروریسم دولتی آمریکا مورد هدف قرار گفت ما جنگ‌طلب نبوده و نیستیم و این پاسخ حق مشروع ما بود و اگر پاسخی نشان دهند متقابلا اقدام خواهیم کرد.

منبع: تسنیم
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.