گروه: اخبار استان خبر: 143275 / تاریخ انتشار : 1398/11/20 ساعت : 08:47

اعزام دانش آموزان دهدشتی به مناطق عملیاتی جنوب+تصاویر

دویست و پنجاه نفر از دانش آموزان پسر کهگیلویه ای با هدف آشنایی با آرمان های شهدا به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دویست و پنجاه نفر از دانش آموزان پسر کهگیلویه ای با هدف آشنایی با آرمان های شهدا به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

سرهنگ سید حمزه محقق زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه  گفت : این کاروان دویست و پنجاه نفری دانش آموز پسر مقطع متوسطه دوم شهرستان حضور دارند که به مدت سه روز از برخی یادمان های مناطق جنوب بازدید خواهند کرد .

وی افزود: اردو های راهیان نور، گذشته از سفرش ، نه تنها یک فرهنگ بلکه بیداری فکرو اندیشه، یادآور رشادت ها و شجاعت ها و غریبی های بهترین فرزندان و جوانان این مرزو بوم است.یادآور شور مردانگی و خلوص واوج تجدید میثاق با شهدای گرانقدراست. قتلگاهی که بهترین دلیرمردان روزگار خود را نظاره گر بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهدشت تصریح کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب که می فرمایند،"خاطره این سرزمین ها را زنده نگهدارید این سرزمین ها ، این بیابانها، این رود کارون ، این جاده اهواز- آبادان – خرمشهر این مناطق گوناگون که با اسمهای مختلفی امروز خودشان را به شما معرفی می کنند، اینها شاهد برترین فداکاریها و مجاهدت ها و از خود گذشتگی ها بوده اند "سپاه ناحیه کهگیلویه درهمین راستا شرایط اعزام ۲۵۰ نفر از دانش آموزان شهرستان را به مدت ۳ روز در مناطق عملیاتی جنوب فراهم کرده است.

گفتنی است که دانش آموزان کهگیلویه ای به مدت ۳ روز از مناطق هویزه، شلمچه، علقمه و معراج دهلاویه دیدن می کنند.

 

تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.