گروه: اخبار استان خبر: 153692 / تاریخ انتشار : 1398/11/29 ساعت : 18:46
عدل هاشمی پور در جمع مردم چرام گفت:

عزت ما به واسطه بی تفاوتی به مارون از دست رفت/سینه ام‌مخزن اسرار است+تصاویر

کاندیدای مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات انجام گرفته در حوزه جاده ها تصریح کرد:جاده چرام به دهدشت از اینجا از نمایندگان ادوار گذشته و مسولان بابت فرسایشی شدن این جاده از مردم عذرخواهی کنیم هر هفته و هر ماه ما شاهد افتتاح و به بهره برداری رساندن ازادراه و بزرگراه در کشور هستیم چه شده جاده ۱۰ کیلومتری ۱۵ سال طول بکشد و هنوز دو نیم‌کیلومتر باقی مانده باشد و امیدوارم تا دو سه ماه اینده پرونده جاده بسته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سردار هاشمی پور در نطق انتخاباتی خود  در اجتماع بزرگ مردم چرام با گرامیداشت یاد و خاطره همه کسانی که در راه امنیت و آزادی این ملت جان خویش را تقدیم کردند تا امروز ما در سایه سار آرامش و امنیت زندگی کنیم گرامی می داریم یاد و خاطره سرداران و شهدای والا مقام شهرستان چرام را و سلام می کنیم بر مردم دیار همیشه سرسبز چرام که امروز حماسه از جنس حضور خلق کرده اید.

 

وی افزود: سلام و درود می فرستیم بر امامی که دموکراسی را بوجود اورد تا مردم خود در تعین سرنوشت خود در انتخابات های مختلف مشارکت و سرنوشت خویش را تعیین کنند.

 

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: امام ابهت و هیبت استکبار جهانی در راس امریکا را شکست ،حکومت ستمشاهی را بیرون راند و حکومت الله را پیاده کرد و با قیام و نهضت حسینی‌اش دینی امریکایی و واپسگرا را کنار زد و اسلام ناب و عاشورایی را جایگزین کرد.


هاشمی پور ادامه داد:سلام و صلوات ودرود میفرستیم بر شهدای والامقام بویژه سردار شهید سلیمانی که جان خود را در راه امنیت و ارامش مسلمین از دست داد تا ما در سایه امنیت بتوانیم خدمت صادقانه و مخلصانه به مردم داشته باشیم  و سلام به رهبر انقلاب ادامه دهنده راه امام که با تدبیر و مدیریت و شجاعت کشتی را به ساحل رساندند امیدوارم این کشتی به سر منزل مقصود برسد.

 

کاندید انتخابات در حوزه کهگیویه بزرگ گفت:من از مردم خوب و شریف شهرستان چرام تشکر می کنم از همه ایلات و طوایفی که در شهرستان زندگی می کنند ممنون و سپاسگزارم.

 

هاشمی پور گفت:در مدت جهارسالی که مستمر مزاحمت ایجاد کردم عذرخواهی میکنم  و اینجا یک عذرخواهی دیگر دارم اگر بواسطه مشغله کاری و درگیر بودن پروژه ها در کنار کار مجلس نتوانستم به درستی جوابگوی تلفن شما باشم و این قول را خواهم ااد چون زمینه فراهم شده است که به فضل پروردگار پیروز میدان هستید جبران کنم.

 

وی تصریح کرد:سروران عزیز خواهران و جوانان قبل از اینکه به چرام بیایم تکلیف انتخایات به همت مردم و اراده آهنین و بصیرت بالایی که داشتند مشخص بود امروز این سیل خروشان و این استقبال باعث شد نتیجه انتخابات رقم بخورد و سوم اسفند پیروز میدان خودتان هستید این پیروزی را به شما و همه مردم تبریک عرض می کنم.

 

هاشمی پور بیان کرد:گزارشی از عملکرد خودم که چهار سال به من اعتماد کردید باید اطلاع داشته باشید با همه نا بسامانی های اقتصادی چه اقداماتی برای شهرستان چرام انجام گرفته است،مسولان مدیران در سطح کلان قوه مقننه قضاییه و مجریه و دیگر خدمتگزاران وظیفه دارند عملکرد نظام را به مردم گزارش دهند و امیدواری را درمردم تقویت کنتد.

 

کاندید شاخص انتخابات گفت:در همین ورزشگاه به معدن فسفات اماده باش دادم شما بعنوان موکلین از من سوال کنید که این وعده کجا رسیدتا عرض کنم بعد از چهل سال معدن فسفات چرام به شرکت ایمیدور  منتقل شد کارهای مطالعاتی انجام شد مشخص شد معدن توجیه اقتصادی دارد و در همین مدت ۵۰ تا ۶۰ نفر در کارهای مهندسی ساخت و نصب سوله کارخانه اهک و هیدراته مشغول شدند.


هاشمی پور افزود:کنار آن معدن فسفات کارهای آن تمام سرمایه گذار مشخص شد زمین اماده شد اب، برق ،گاز تعیین تکلیف شد بستر فراهم است این معدن روزی گفتیم باید ارزش افزوده داشته باشد سال اینده ۲۰۰ تا۳۰۰ نفر دراین معدن مشغولند.خدایا شاهد باش چقدر شایعه پراکنی کردند گفتند این تجهیزات مال اقای هاشمی است اگر نباشد اینها را حمل می کند می برد
آن زمان دیگر فرا نخواهد رسید که معدن فسفات چرام‌ متوقف باشد و تعیین تکلیف شده و هرروز کار و تلاش دارد صورت می گیرد.

 

وی در ادامه گفت:در حوزه کشاورزی سد آبریز به صحرای کلاچو ودشت چرام برمی گردد و  روزی عرض کردم مارون به غارت رفته آماده باش آمدم امروز به توفیق الهی و به برکت نظام و همکاری مسولان خصوصا وزارت نیرو طرح سد ابریز تصویب در بودجه سال ۹۸ در ۸۱ جلسه مجوز برداشت اب از مارون گرفته شد.

 

وی ادامه داد:به عزیزی که دنبال عزت برمی گردد اعلام‌ میکنم عزتی که بواسطه بی تفاوتی به مارون از دست دادی برگرداندم و امد، سد مارون درحال ساخت است،عزتی را که قرار باشد تالاب شادگان اطراف بهبهان در مسیر مارون اباد شود ولی من درکنارش اب نتوانم برداشت کنم کجاست و عزت را روزی از کهگیلویه فراری دادی که سد کلات را نابود کردی….


هاشمی پور بیان کرد:جاده پاتاوه به دهدشت را گفته کار من است،من نمی فهمم کسی که ۱۶ سال نماینده بود ۸ سال بزرگواری بود ۴ سال من بودم برادر من چه عزتی،تو کجای جاده پاتاوه بودی سال ۸۵ بنده قائم مقام قرارگاه خاتم بودم با دلسوزی و تعصبی که داشتم قرارداد بستیم شروع کردیم هر کجا رفتم پیگیر شدم.

 

وی متذکر شد:این گفتن دارد؟ چند سال است  رفتی بهبهان چطور یادت امد که این حرف را بزنی که جاده پاتاوه را من شروع کردم سد مارون را میزنم،شما کجا بودی که می گویی جاده لنده به تشان را من شروع کردم؟؟

 

وی گفت:سد آبریز جاده دسترسی به مبلغ۴۰ میلیارد تومان به مناقصه رفت و چاههای چشمه بلقیس که حق بزرگی بر گردن مردم دارد از مردم ان‌ منطقه تشکر کنم اگر چاهها بواسطه خشکسالی دچار مشکل شد مردم چکار کنند وارد عمل شدیم در بودجه ۹۸ ردیف دار کردیم قرارگاه خاتم به مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان عملیات اجرایی شروع کرده است.

 

وی بااشاره به خدمات انجام گرفته در حوزه جاده ها تصریح کرد:جاده چرام به دهدشت از اینجا از نمایندگان ادوار گذشته و مسولان بابت فرسایشی شدن این جاده از مردم عذرخواهی کنیم هر هفته و هر ماه ما شاهد افتتاح و به بهره برداری رساندن ازادراه و بزرگراه در کشور هستیم چه شده جاده ۱۰ کیلومتری ۱۵ سال طول بکشد و هنوز دو نیم‌کیلومتر باقی مانده باشد و امیدوارم تا دو سه ماه اینده پرونده جاده بسته شود.

 

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز روشنایی جاده دهدشت تا چرام را از معاون وزیر راه گرفتم و جاده چاسخار را مجوز گرفتم اعتبار هم دارد و  سه بار مناقصه رفت.

 

وی گفت:پنج دوره ای که اسم بردی بس نیست؟؟ اجازه بده کسی بیاید،غرور جوانی حق مسلم جوانان است نمی توانی از آنها بگیری زمانی من و تو این غرور جوانی را داشتیم زمانی همه امکانات و اعتبارات بود کاری نکردی الان از مرز ۷۰ گذشتی بگذار من هم هم سن و سال تو شوم این مردم ۱۶ سال به تو اعتماد کردند دو دور نمی توانی به رای مردم اعتماد کنی؟


هاشمی پور گفت:می گوید رشد هاشمی از شهرداری بود می خواهد بگوید ان زمان که نماینده بودم هاشمی را شهردار گذاشتم اعلام میکنم دو جریان اصولگرا و اصلاح طلبی خبر دارم که چه کسی را برای اینجا آماده کرده کت و شلوار آماده کرده تخصصی ندارد غیر از این کار چکار فلان پروژه عمرانی دارد،این جمله ای که شما فرمودی سوژه خوبی به من دادی و چون میدانم به جریان اصلاح طلب هم عرض کردم.


سردار هاشمی پور اظهارداشت:گفتم بدانید تمام طرحهایی که جهار سال خون دل خوردم اسایش را بر خود و خانواده حرام کردم تا حق مردم را بگیرم و کلیدبزننم شک ندارم اخرین دوره است کاری به مردم نداری و  طرح ها راکد می شوند.

 

وی خطاب به مدیرکل کمیته امداد گفت:در این شرایط بیشتر مواظب نیروهای خود در این حوزه انتخابیه باشد و از رای مددجویان محافظت نماید.


هاشمی پور وعده داد در سرفاریاب  ناگفته ها را بگوید و تاکید کرد: سینه ام‌مخزن اسرار است برخی را فردا می گویم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.